عمومی

آتش گرفتن دو دستگاه اتوبوس در فلسطین اشغالی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین تکنونامه، منابع رسانه ای موقت صهیونیستی شنبه شب به وقت تهران از آتش گرفتن دو اتوبوس در یک ایستگاه اتوبوس در یکی از شهرهای اشغالی در مرکز فلسطین خبر دادند.

به گزارش جروزالم پست، دو اتوبوس در یک پارکینگ روباز در جاده گلد مایر در شهر ریشون لتزیون در مرکز فلسطین آتش گرفتند. رسانه های صهیونیستی مدعی شدند این حادثه هیچ آسیبی در پی نداشته است.

بر اساس گزارش ها، آتش نشانان ایستگاه ریشون لتزیون در حال مهار آتش هستند.

به گزارش جروزالم پست، هفته گذشته 18 اتوبوس در یک ایستگاه اتوبوس مرکزی در شهر صفاد در شمال فلسطین تحت شرایط مشابه آتش گرفتند.

شبکه 20 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز روز پنجشنبه از نشت مواد سمی و خطرناک در بندر حیفا در بندر اشغالی فلسطین خبر داد. بر اساس گزارش ها، امدادگران برای بررسی مسمومیت و خطر وارد بندر حیفا شده اند.

در همین رابطه منابع محلی گزارش دادند که چهارشنبه گذشته آتش سوزی در این پالایشگاه در نیمه راه بندر حیفا در فلسطین اشغالی رخ داد.

رژیم صهیونیستی که صاحب کارخانه تقطیر BZNN در فلسطین اشغالی است، وقوع حادثه در کارخانه حیفا را تایید کرد، اما مدعی شد که “اختلال” مختصری در بخشی از کارخانه تقطیر رخ داده و باعث خروج دود شده است.

در این بیانیه مدعی شده است که امکانات پالایشگاه حیفا در مدت کوتاهی به حالت عادی بازگشته و کارشناسان علت این حادثه در دست بررسی هستند.

هیفا لاوفر، یکی از اعضای شورای شهر حیفا، گفت: “رویدادهای هر روزه ادامه دارد. این درست است. مردم کریات حیم با سیل مواجه هستند. آنها از خواب بیدار می شوند و ابرها را می بینند و در مقابل این حوادث تلخ احساس ناتوانی می کنند. وزیران و اعضای کنست از اینجا بازدید می‌کنند، از مخزن نفت بازدید می‌کنند، با آنها عکس می‌گیرند و به زندگی خود باز می‌گردند، در حالی که مردم کریات حیم در سال 1957 یک تهدید باقی ماندند.

انتهای پیام/.
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا