علم و تکنولوژی

آثار اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در عدالت در پرداختی‌ها

به گفته قائم مقام وزیر بهداشت، قانون حق الزحمه پرستاری به عادلانه بودن پرداخت ها کمک می کند: این قانون از دی ماه سال گذشته اجرایی شده و سررسید آن در پایان سال گذشته بوده است. امسال. ”

به گزارش تکنونامه، عباس عبادی در دومین روز از سال جدید از بیمارستان شهید لواسانی تهران و سوم شعبان در دماوند بازدید کرد و ضمن تبریک سال جدید به پرستاران و بهورزان به سوالات و … پاسخ داد. به نگرانی ها و نیازها رسیدگی کنید.

در این بازدید از بخش های مختلف این مراکز درمانی بازدید و روند درمان و ارائه مراقبت از بیمار را بررسی کردید.

علاوه بر این بازدید، معاون وزیر بهداشت در گفت‌وگو با پرستاران، از عدم تغییر وضعیت کارکنان بهداشتی برای پیوستن به بحران کرونا در بودجه امسال ابراز تأسف کرد. در سال جدید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

عبادی گفت: اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری از دی ماه سال گذشته اجرایی شده است، اما با توجه به تاخیر در پرداخت به طور متوسط ​​6 ماهه، مالیات بر سیستم جدید می تواند در سال جاری و تا پایان بهار انجام شود. . .

وی گفت: همکاران پرستاری نقش مهم و اساسی در دسترسی به خدمات بهداشتی عمومی ایفا می‌کنند و برای اینکه بتوانیم نقش‌ها و خدمات خود را تخصصی‌تر و گسترده‌تر کنیم، باید نقش پرستاران را از مدرسه تا جامعه تقویت کنیم. برنامه هایی برای رسیدن به این هدف وجود دارد.”

به گزارش وبدا، دکتر سعید لک معاون دفتر توانمندسازی و ارتقای منابع انسانی معاونت پرستاری، فروغ مولا مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیر بیمارستان شهید لواسانی به همراه دکتر. آبادی.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا