عمومی

آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، بهروز ناصری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز مهران از جمله پارکینگ دانشگاه به مساحت 15 هکتار بازدید کرد. هزاران ماشین در روز. هابیلمهمانزیبیر که در حال ساخت مهمانسرای مهران، دیدار با اساتید و کارکنان و در مرکز مرزی ایستگاه مرزی مهران است، بر بسیج امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برای خدمت رسانی به گردشگران تاکید کرد. به خصوص در ایام اربعین.

مهران آماده میزبانی از زائران اربعین/ بسیج دانشگاهی برای خدمت رسانی به عزاداران

وی در دیدار با امام جمعه و شهردار مهران نیز گفت: در ایام اربعین ایلام و مهران دروازه ای به بلندی ها و پیشانی های ایران زمین، کربلا میزبان میلیون ها عاشق و عاشق خواهد بود و در. در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با That’s all of a trip در اربعین در خدمت شما عزیزان می باشد.

«در ماموریت جدید دانشگاه آزاد، حل مشکلات استان ایلام در دستور کار این دانشگاه و با نگاه بلندمدت استاندار ایلام و سایر نهادها و ادارات قرار دارد. ، نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان نمایان می شود.

مهران آماده میزبانی از زائران اربعین/ بسیج دانشگاهی برای خدمت رسانی به عزاداران

ناصری خاطرنشان می کند: خدمت رسانی به زائران امام حسین (علیه السلام) در روز اربعین افتخار بزرگی برای دانشگاه آزاد اسلامی است و دانشگاه آزاد اسلامی با نگاه بزرگوار و انقلابی دکتر طهرانچی به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد در اربعین به سایر تشکل ها و نهادهای انقلابی خدمت رسانی به مردم غرب وابسته خواهد بود، ادامه داد: برای حل مشکل استان ایلام.

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، اربعین موجب رونق روحی و پیشرفت این استان می شود و مردم ایلام همچون گذشته میزبانی ایده آل برای مسافران خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این نشست گفت: مدیریت انقلابی دکتر طهرانچی موجب تحول شد.و تأسیس دانشگاه هایی در تراز انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام عبدالله امینی می گوید: اربعین چشم نظام است و در حال حاضر شهر 20 هزار نفری مهران میزبان میلیون ها نفر است در حالی که همه باید پای کار بیایند و مردم ایلام و مهران امسال حماسه خواهند شد. هابیل

وی با بیان اینکه معتقدم مدیریت عقیدتی جهادی و انقلاب دکتر طهرانچی و دانشگاه است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین به استان ایلام کمک خواهد کرد.

مهران آماده میزبانی از زائران اربعین/ بسیج دانشگاهی برای خدمت رسانی به عزاداران

زیرساخت های مهران برای پذیرایی از میلیون ها گردشگر ساخته می شود

شهردار مهران گفت: با تلاش دو جلسه ستاد اربعین کشور در مهران برگزار شده و مسئولان استانی به ویژه استاندار ایلام بر کار نظارت دارند و امسال نیز با توجه به حجم زیاد مسافران انجیل. و خدمات، خدمات بهتر و بیشتر خواهد شد.”

علی عباس شفیعی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در مهران در حال تلاش است و انتظار می رود استان ایلام همکاری لازم را داشته باشد و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی را برای خدمت رسانی به گردشگران واگذار کند.

وی با بیان اینکه فضای لازم برای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه مهیا است، گفت: در راستای کمک به توسعه شهری و پژوهشی و طراحی علمی است.

مهران گفت: توسعه ایلام بدون مرکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه انقلابی بهتر است و برای همه فعالیت ها و عملکردها باید پایبندی علمی و فرهنگی تعریف شود.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا