عمومی

آماده باش پلیس راهور در معابر و بهشت زهرا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آمادگی پلیس راهنمایی و رانندگی را در آخرین روز سال در خیابان ها و بهشت ​​زهرا اعلام کرد

به گزارش تکنونامه ، اسرائیل. وی از اجرای طرح راهنمایی و رانندگی پلیس بزرگراه تهران بزرگ در روزهای پایانی سال خبر داد و نماینده 100 درصدی پلیس راهور تهران بزرگ در پایتخت داشت و گفت: ترافیک جریان می یابد و ترافیک را مدیریت می کند.

وی همچنین به سنت بازدید از گورستان در آخرین پنجشنبه و جمعه سال اشاره کرد و گفت: در آخرین روز سال طبق رسم هر سال شهروندان تهرانی از غارهای شهر به ویژه بهشت ​​بازدید می کنند زهرا (س)؛ بنابراین ، با توجه به شرایط خاص امسال ، با توجه به رعایت اصول بهداشتی مربوط به شیوع ویروس کرونا ، گشت بزرگراه تهران تلاش می کند تا با برنامه ریزی ، مشارکت و اجرای طرح های ترافیکی ، رفت و آمد شهروندان را تسهیل کند.

حمیدی گفت: “از دو هفته پیش و همزمان با پیدایش متقی و پدر ، ما به همراه بیش از 1 میلیون وسیله نقلیه به بهشت ​​زهرا (س) و ازدحام در ترافیک ، با تخمین خیابان پلیس تهران بزرگ و همکارانش تفاهم نامه من که منجر به بهشت ​​زهرا (س) شده است توسط ترافیک مدیریت می شود ، و امروز پشتیبانی و همکاری شهروندان بدون مشکل و تصادف جذب می شود.

وی افزود: در آخرین روز سال ، با هماهنگی و دیدار با مدیرکل و مدیرکل بهشت ​​زهرا ، گشت بزرگراه تهران بزرگ به همراه کلیه پرسنل خود و مدیریت ترافیک صد در صد خطوط و مناطق داخل و اطراف خط بهشت ​​زهرا به افزایش ترافیک ادامه خواهد داد.
رئیس پلیس کلانشهر تهران بزرگ گفت: اجرای این طرح ها با هدف کنترل جریان گردشگران به داخل صخره ها و بهشت ​​زهرا (س) ، جلوگیری از ازدحام و تعریض جاده ها توسط اداره پلیس کلانشهر تهران بزرگ انجام می شود. و بررسی فوری حوادث رانندگی.

وی گفت: “سرانجام ، ما امیدواریم که شهروندان تیری ، با مدیریت زمان ، بازدید خود از قلعه و گورستان را برای آخرین روز موکول نکنند تا بتوانند روزهای آخر ماه مارس را با آرامش و بدون وقفه سپری کنند.” “

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا