عمومی

آمادگی شهرداری ها برای پاسخ به نیاز خانواده ها به سرویس مدارس/تمدید ثبت نام رانندگان تا13شهریور

شهرداری آماده پاسخگویی به نیاز خانواده ها برای خدمات مدارس / تمدید ثبت نام رانندگان تا 13 شهریور است

مدیرعامل اتحادیه رانندگان تاکسی شهری کشور از تمدید ثبت نام رانندگان برای چنین فعالیت هایی مانند خدمات مدارس در تاریخ 4 سپتامبر خبر داد.

در مصاحبه با تکنونامه ، مرتضی زمانی وی گفت: در نظر بگیرید که سال تحصیلی جدید از 6 سپتامبر آغاز می شود ، طبق گفته مقام آموزش و پرورش ، اگر مدرسه نیاز به خدمات داشته باشد ، اگر خانواده ها به خدمات نیاز داشته باشند ، شهرداری آماده ارائه خدمات است.
مدیرعامل هزاران راننده تاکسی در سطح شهر درباره ثبت نام سواران مدرسه خدمات که قادر به ثبت نام در طی شانزدهم اوت – 2 سپتامبر نیستند ، می گوید: به عنوان سوارکاران شادی برای خدمات به مدرسه و درخواست زمان ثبت نام توسط شهرداری ها و رانندگان ، در ترکیب با گروه فعالان حمل و نقل دانش آموزان مجاز به تکمیل روند ثبت نام در مدرسه خدمات سرویس در تاریخ 4 سپتامبر بودند.
زمانانی گفت: “برای جلوگیری از ازدحام و جمع شدن رانندگان ثبت نام شده در مرکز ثبت احتیاج ، همچنین باید رعایت پروتکل های بهداشتی ، کاهش خسارات ناشی از تاج کوروی ویروس ، ثبت نام درایورهای ثبت شده در سامانه ملی سپند سال گذشته نیز وجود داشته باشد.” دریافت مجوز و از طریق پیام کوتاه اقدام کنید.
وی درباره مکانیسم ثبت نام راننده اتوبوس توضیح داد: در این مرحله با ارسال پیام به این گروه از رانندگان و ترغیب آنها به ارائه خدمات در سال آینده ، زیرا جزئیات این افراد (اسناد و اسکنهای مرتبط) سامانه جداگانه که بخشی از هیئت امناء است ، امسال ثبت می شود.
وی گفت: “مرحله دوم برای رانندگان مشتاق و همچنین رانندگانی است که اطلاعات شخصی و وسایل نقلیه آنها نسبت به سال گذشته تغییر کرده و نیاز به اصلاح دارد. این گروه می تواند جزئیات خود را تا آن تاریخ ثبت و یا بروزرسانی کند.” به دولت یا شرکت مجاز حمل و نقل خارجی (مصوب شهرداری در سیستم سپند) و فرم ثبت نام مراجعه کنید.
در مورد نئو هیپی ها و گرم شدن کره زمین ، من به شما می گویم. ບໍ ບໍ ບໍ ບໍ ສັງ ສັງ ສັງ ຄົມ ຄົມ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ ໂຮງ،، ໂຮງ ..، …..

در پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا