عمومی

آمادگی قشم برای بهبود فرآیند خدمت رسانی به گردشگران نوروزی

به گزارش تکنونامه از قشم، افشار فتح الهی در این بازدید بر ضرورت ساماندهی و بهسازی اسکله های بنادر لافت و پهل، تا پیش از فرارسیدن نوروز و ایام پرتردد گردشگری تاکید نمود.

در این بازدید صحبت هایی پیرامون افزایش همکاری میان سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری خمیر در محدوده بندر پهل با هدف بهبود وضعیت خدمات رسانی به گردشگران و بهسازی شرایط برای تردد در این مسیر، مطرح شد.

انجام عملیات لایروبی در بندر پهل با هدف افزایش ظرفیت پهلوگیری و تردد لندینگ کرافت ها و تسهیل عبور و مرور گردشگران و بهبود خدمات رسانی در این مسیر در کوتاه ترین زمان ممکن موضوعی بود که مورد تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت.

اصلاح و بهسازی مسیرهای ورودی و خروجی بنادر لافت و پهل، افزایش لاین های تردد اتومبیل ها جهت روان سازی تردد، اصلاح تابلوها و علائم هشدار دهنده و همچنین آماده سازی پارکینگ برای استفاده گردشگران از موضوعاتی بود که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع در اجرای آن، دستوراتی صادر کرد.

گفتنی است چندی پیش دو دستگاه خودروی آتش نشانی توسط سازمان منطقه آزاد با هدف ارتقای ایمنی بنادر لافت و پهل در اختیار این بنادر قرار گرفته است.

براساس این گزارش، در جریان این بازدید مهدی سندگل نظامی، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه بین المللی قشم نیز گزارشی از وضعیت بنادر لافت و پهل و برخی مشکلات آن ارائه کرد که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم دستوراتی برای رفع این مسائل صادر کرد.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا