عمومیکسب و کار ایرانی

آیا پرفکت مانی قانونی است

ایا پرفکت مانی معتبر است؟

ایا معتبر است؛ این سوال خیلی از افرادی است که می خواهند از این سیستم مالی استفاده کنند. Perfect Money یک واسطه مالی و امکانی می باشد که از طریق آن می توان خریدهای بین المللی زیادی را انجام داد. در کشورهای اروپایی و آمریکایی امکان استفاده از این نوع سیستم ها بسیار آسان تر از ایران است.

جدای از، شما بدون داشتن حساب های مالی می توانید پول و سرمایه خود را از طریق این سیستم جابه جا کنید که این یکی از ویژگی های ممتاز آن است. شما با داشتن کیف پول پرفکت مانی می توانید دارایی خود را به ارز دیجیتال بیت کوین تبدیل کنید. در این مطلب از شما را با پشتیبانی، پرداخت از طریق، انواع حساب های، سقف واریز و برداشت و سود ماهانه پرفکت مانی در ایران آشنا می کنیم.

انواع حساب های پرفکت مانی

بعد از ساخت و ، باید یکی از انواع حساب های آن را با توجه به ویژگی و مزایای آن مشخص کنند. در ادامه شما را با سه نوع حساب رایج آن اشنا می کنیم.

حساب معمولی

کسانی که اولین بار وارد این سیستم می شوند دارای این نوع حساب وریفای نشده هستند. البته محدودیتی نسبت به دیگر نوع حساب ها ندارد و فقط کارمزد بالاتری دارد.

حساب ویژه

این نوع حساب برای کاربران فعال که اکانت آن ها یک ساله شده یا سقف واریز و برداشت پرفکت مانی آن ها 100 هزار دلار ایالات متحده آمریکا و معادل آن رسیده است. در واقع به این حساب وریفای شده می گویند و دارای ویژگی های چون میزان کارمزد پایین و ارسال سریع تر درخواست های این حساب نسبت به بانک است. برای دریافت این نوع اکانت افراد می توانند به قسمت پشتیبانی پرفکت مانی رفته و درخواست خود را ثبت کنند.

حساب همکار

این نوع حساب برای افراد عادی نیست و به نماینده سیستم های پرداخت و صرافی پرفکت مانی مجاز و به مدیریت بیزنس قصد استفاده از پرفکت مانی را در فرایند تجارت خود دارند، داده می شود. در ضمن دارای کمترین کارمزد در بین انواع حساب های دیگر است.

آیا پرفکت مانی معتبر است؟

به دلیل وجود محدودیت های پرفکت مانی در ایران، شاید خیلی از افراد فعالیت آن را غیرقانونی و کلاهبرداری بدانند. در صورتی که این گونه نیست و با تغییر IP می توان از این سیستم به راحتی استفاده کرد.

به طور کلی امنیت تراکنش های خود را از فیلترهای گوناگونی عبور می دهد. البته نیازی به احراز هویت در این سیستم نیست و تراکنش های شما را انجام می دهد ولی برای دریافت خدمات بهتر می توانید احراز هویت انجام دهید.

لایه های امنیتی بسیار زیادی در این سیستم وجود دارد که اجازه هک شدن را به شما نمی دهد و به آسانی می توانید تراکنش های خود را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که برای از کدهای غیر قابل هک استفاده کنید و نگهداری از این کدها در جای امن بر عهده خود شا می باشد. اعتبار پرفکت مانی نزد همگان تایید شده و روزانه هزاران نفر در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن تراکنش های خود را انجام می دهند.

آیا خرید و فروش پرفکت مانی جرم است؟

Perfect Money یک سیستم چرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیرنقدی در فضای اینترنت است. خرید ووچر بدون احراز هویت، فروش و نگهداری ارزهای مجازی و پول های الکترونیکی با توجه به این که هنوز توسط سازمان های مربوطه جرم انگاری نشده است، برای افراد حقیقی جرم محسوب نمی شود.

در این مطلب شما را با پشتیبانی، پرداخت از طریق، انواع حساب های، سود ماهانه، سقف واریز و برداشت و کیف پول آشنا کردیم. در ضمن در مورد ایا پرفکت مانی معتبر است، توضیح دادیم. با توجه به تحریم بودن این سیستم برای ایرانیان، شما برای ساخت، می توانید به سایت های واسط مانند مراجعه نمایید.

بهترین صرافی خرید پرفکت مانی |پرفکت مانی چیست |ثبت نام در پرفکت مانی

آیا پرفکت مانی معتبر است؟

آیا پرفکت مانی معتبر است؟ این سوال برای بسیاری از افراد که در دنیای تجارت الکترونیک و بین الملل فعالیت می‌کنند به وجود می‌آید. چرا که پرفکت مانی می‌تواند به عنوان یک واسطه مالی مورد استفاده قرار بگیرد و به خصوص کشور ما که مورد تحریم‌های زیادی قرار گرفته، برای تبادلات مالی باید از این شرکت‌های واسط استفاده کنند. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین آشنایی با نحوه کارکرد پرفکت مانی می‌توانید با کارشناسان مجموعه کافه ارز ارتباط بگیرید. در کافه ارز یکی از خدمات ما است که هم جز همین خدمات است

معرفی پرفکت مانی

پرفکت مانی سیستم پرداخت الکترونیکی است که بسیاری از افراد فرصت تراکنش‌های مالی سریع و ایمن در فضای اینترنت را می‌دهد. در واقع این سیستم یک پلتفرم بین‌المللی بوده که به راحتی امکان نقل و انتقال پول از داخل کشور به سایر نقاط دنیا را برای ایرانیان فراهم می‌کند. البته این سیستم در تمام جهان مورد استفاده قرار گرفته و افراد درآمدهای ارزی خود را با آن انتقال می‌دهند.

وجود کیف پول الکترونیکی پرفکت مانی فرصت عالی برای کسب و کارهای آنلاین را فراهم کرده است. از آنجا که این سیستم بر روی گوشی‌های ios، اندروید و همچنین وب سایت ارائه می‌گردد. نحوه کار کردن با آن به سادگی میسر بوده و مورد توجه بسیاری از کاربران اینترنت قرار گرفته است.

در سال ۲۰۰۷ تأسیس شده از نظر قانونی در کشور پاناما به ثبت رسیده؛ اما دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس است. محبوبیت پرفکت مانی به این دلیل است که به صورت یک سیستم کاملاً آزاد بوده و به هیچ عنوان درگیر تحریم‌های بین‌المللی ابرقدرت‌ها قرار نمی‌گیرد.

بررسی حساب‌های پرفکت مانی

برای فعالیت در سیستم پرفکت مانی نیاز به داشتن یک اکانت کاربری و افتتاح حساب پرفکت مانی است. این سیستم حساب‌های مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته که هر فرد با توجه به شرایط خود می‌تواند از خدمات این وبسایت استفاده کند.

اگر برای شما هنوز هم سوال است که  اگر در هنگام انتخاب حساب پرفکت مانی این سوال برای شما به وجود می‌آید که آیا پرفکت مانی معتبر است؟ باید بگویم که سیستم پرفکت مانی با احراز هویت کاربران، شرایط خاص را در نظر گرفته تا امنیت تراکنش‌ها حفظ شود. بسته به نوع حساب انتخابی می‌توانید بیزینس خود را از این طریق به بهترین شکل مدیریت کنید.

در این بخش به بررسی انواع حساب پرفکت مانی می‌پردازیم:

حساب معمولی پرفکت مانی 

حساب معمولی برای افرادی است که اولین بار وارد این سیستم می‌شوند و نیازی به حساب وریفای شده ندارند. این حساب محدودیت‌هایی نسبت به سایر حساب‌ها ندارد اما کارمزد دریافتی آن بالاتر است.

حساب ویژه 

افرادی که بیشتر از یکسال اکانت فعال در پرفکت مانی داشته باشند، یا سقف واریز و برداشت آنها ۱۰۰هزار دلار آمریکا باشد، می‌توانند حساب خود را وریفای کنند که به آن حساب ویژه می‌گویند. با این حساب انتقال پول با سرعت بالاتر و میزان کارمزد کمتر صورت می‌گیرد.

حساب همکار 

حساب همکار برای شرکت‌ها و همچنین صرافی‌ها مناسب است و افراد عادی نمی‌توانند از آن استفاده کنند. در ضمن این نوع حساب کمترین میزان کارمزد را در میان سایر حساب‌های دیگر دریافت می‌کند.

آیا پرفکت مانی معتبر است؟

توانایی‌های پرفکت مانی بسیار زیاد بوده و افراد می‌توانند با استفاده از شارژ حساب‌های خارجی خود فعالیت‌های زیادی انجام بدهند. پرفکت مانی به گونه‌ای عمل کرده که در واقع شرایط یک بانک را به وجود آورده و دارای ارزهای مختلفی است. با کمک این ارزها مانند ووچر و ارز پرفکت مانی نقل و انتقال پول برای کاربران آسان تر شده است.

آیا پرفکت مانی معتبر است؟ از آنجایی که سیستم پرفکت مانی برای داشتن اکانت احراز هویت انجام نمی‌دهد، ممکن است برخی از افراد تصور کنند که تراکنش‌های آنها دچار اختلال یا خطراتی می‌شود. اما بهتر است بدانید که سیستم پرفکت مانی امنیت تراکنش‌های خود را از فیلترهای بسیار زیادی عبور داده و هیچ نگرانی در هنگام کار کردن با این سیستم وجود ندارد.

نکته مهم این است که افراد با احراز هویت در سیستم پرفکت مانی می‌توانند خدمات بهتری را دریافت کنند. پس برای فعالیت‌های ارزی بیشتر و سریع‌تر می‌توانید از احراز هویت هم استفاده کنید.

به دلیل وجود لایه‌ها و فیلتر‌های امنیتی بسیار زیاد که در این سیستم قرار گرفته و به هیچ عنوان اجازه هک شدن حساب کاربران در هنگام تراکنش را نمی‌دهد و با استفاده از ووچر پرفکت مانی که کدهای غیرقابل هک هستند، کاربران به راحتی می‌توانند فعالیت‌های مالی خود را انجام بدهند.

تاکنون سیستم پرفکت مانی کاملا معتبر اعلام شده و روزانه هزاران نفر در سرتاسر دنیا از این سیستم استفاده کرده و تراکنش‌های خود را در شرایطی امن انجام می‌دهند، پس پاسخ به این سوال که آیا پرفکت مانی معتبر است؟ مثبت می‌باشد.

بررسی امنیت سیستم مالی پرفکت مانی

تعداد بسیار زیادی از تحلیلگران فعال در حوزه پرداخت‌های ارزی با بررسی سیستم مالی پرفکت مانی پی برده‌اند که این سیستم علاوه بر سهولت استفاده برای مشتریان از لایه‌های امنیتی زیادی هم برخوردار است. در واقع با کمک گرفتن از فناوری‌های جدید و ابزار‌های مدرن و به روز برای توسعه بسترهای مالی خود در فضای مجازی ریسک انجام معاملات را به پایین‌ترین حد ممکن رسانده است.

چگونه به پرفکت مانی اطمینان کنیم؟

پرفکت مانی که به مانند یک بانک جهانی محبوبیت پیدا کرده در داخل ایران هم صرافی‌های زیادی از این ارز پشتیبانی می‌کنند و این صرافی‌ها دارای مجوز هستند.

تمامی صرافی‌های فعال در داخل ایران دارای مجوزهای رسمی هستند و به راحتی تراکنش‌های مربوط به پرفکت مانی را هم انجام می‌دهند و در چنین شرایطی به هیچ عنوان نمی‌توان گفت که پرفکت مانی یک سیستم کلاهبرداری است.

همچنین تمامی سایت‌های معتبر خارجی هم شرایط کار با پرفکت مانی را فراهم می‌کنند و در حال حاضر به عنوان بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سیستم پرداخت ارزی شناخته می‌شود.

از ویژگی‌های خاص این سیستم که ایرانی‌ها را بیشتر به آن علاقه مند کرده پشتیبانی قوی از زبان فارسی است. پس از ثبت نام در سایت به راحتی می‌توانید حساب‌های خود را بررسی کنید.

آیا پرفکت مانی در ایران قابل پیگیری است؟

پرفکت مانی یک شرکت تولیدکننده ووچر است که خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد و در حوزه خرید و فروش و انتقال ارزها فعالیت می‌کند. با عرضه ووچرها شرایط نقل و انتقال پول را برای تمامی کاربران آسان‌تر کرده است.

شرکت‌هایی که در حوزه ارزهای دیجیتال و نقل و انتقال پول فعالیت می‌کنند، با ارائه پشتیبانی به کاربران خود در صورت بروز هرگونه مشکل سعی می‌کنند در سریع‌ترین زمان آن را برطرف نمایند.

در داخل کشور ما که تحریم‌های زیادی وجود دارد، این سوال برای بسیاری از افراد ایجاد می‌شود که آیا پرفکت مانی معتبر است؟ در صورت بروز مشکل می‌توانند آن را پیگیری کنند؟ در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که پرفکت مانی تا اکنون هیچ گونه محدودیت و تحریمی برای ایرانیان در نظر نگرفته است. تمامی کاربران ایرانی قادر به دریافت کمک و پشتیبانی از تیم پرفکت مانی هستند.

البته یک نکته مهم اینکه خرید کد ووچر به شکل مستقیم از پرفکت مانی توسط ایرانیان میسر نیست. به همین سبب باید از صرافی‌های معتبر فعال در این زمینه کمک بگیرید که مجموعه کافه ارز یکی از بهترین مراکز فعال در این حوزه می‌باشد.

سخن آخر 

آیا پرفکت مانی معتبر است؟ در هنگام انتخاب یک سیستم مالی بین المللی چالش‌های زیادی برای افراد به وجود می‌آید که یکی از آنها اعتبار سیستم است. پرفکت مانی جزء معتبرترین سیستم‌های معمولی است که با به کارگیری به روزترین تجهیزات و ابزارها نقل و انتقال پول و ارز را در شرایطی امن انجام می‌دهد و با پشتیبانی از کاربران ایرانی شرایط فعالیت‌های مالی آنها را نیز فراهم کرده است. مجموعه کافه ارز یکی از بهترین مراکز فعال در زمینه خرید انلاین پرفکت مانی و فروش ووچر پرفکت مانی است که در این حوزه می‌تواند به شما کمک کند. برای دریافت اطلاعات کاربردی در زمینه پرفکت مانی کافیست با کارشناسان متخصص آن ارتباط بگیرید.

 

دکمه بازگشت به بالا