علم و تکنولوژی

آیفون ۱۴ چقدر گران خواهد شد؟

طبق اخبار اخبار آنلاینشایعات به تاریخ عرضه 7 سپتامبر برای سری آیفون 14 اشاره می کنند که گفته می شود شامل مدل های استاندارد، پرو و ​​پرو مکس می شود.

خط تولید آیفون 14 چگونه خواهد بود؟

اولین سوالی که به ذهن می رسد این است که آیا اپل 4 نوع آیفون 14 را معرفی خواهد کرد یا خیر؟ اطلاعات زیادی در مورد آیفون 14 در دست نیست، اما شایعات حاکی از آن است که سری بعدی اپل مینی را کنار گذاشته و در عوض بر روی گوشی های بزرگتر تمرکز خواهد کرد. گزارشی از Nikkei Asian Review مرگ آیفون 14 مینی را در سال 2021 پیش بینی کرده است و یادداشت تحقیقاتی مینگ-چی کو که توسط تحلیلگر MacRumors به ​​دست آمده است نیز نشان می دهد که این مینی مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

از سوی دیگر، شایعات حاکی از تغییر جزئی در نامگذاری است.

دو خط تولید آیفون آخر دارای اندازه مشابه 6.1 اینچ برای مدل پایه و حداکثر 6.7 اینچ برای Pro Max هستند. طبق گفته Nikkei Asian Review، اپل از این ابعاد برای آیفون 14 استفاده خواهد کرد، اما مینی 5.4 اینچی را حذف خواهد کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که آیفون 12 مینی فروش ضعیفی داشته است، بنابراین تعجب آور نخواهد بود اگر اپل این گوشی کوچک را در سال 2022 کنار بگذارد.

با ورود آیفون 14 کدام مدل آیفون به تاریخ می پیوندد؟

قیمت آیفون 14 چقدر خواهد بود؟

اپل هیچ تغییر قیمت قابل توجهی بین آیفون 12 2020 و آیفون 13 2021 ایجاد نکرد. اما با توجه به تغییرات بزرگ‌تری که برای آیفون 14 انتظار می‌رود، منطقی است که باور کنیم اپل ممکن است در سال 2022 قیمت‌ها را افزایش دهد.

به گفته دان آیوز، تحلیلگر Wedbush Securities، آیفون جدید ممکن است ۱۰۰ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

جزئیات این گزارش اینجا خواندن

227

دکمه بازگشت به بالا