علم و تکنولوژی

اتمام ۲۰۰۰ پروژه بهداشتی تا پایان سال؛ در دستور کار وزارت بهداشت

آقای بوعلیان معاون مدیریت و توسعه منابع وزارت بهداشت با بیان اینکه یکی از اهداف دولت رفع معایب است گفت: باید به حوزه سلامت توجه ویژه ای داشته باشیم و سیستم شبکه را تقویت کنیم که یکی از پروژه ها است. رکن اصلی نظام سلامت.

به گزارش تکنونامه، دکتر بهروز رحیمی در سفر به مناطق محروم استان آذربایجان غربی و ساخت مرکز جامع سلامت جدید در مناطق شهری و روستایی در قطور، اظهار کرد: دو هزار پروژه بهداشتی خود را داریم. جلسه پایان سال و راهبرد و تمرکز وزارت بهداشت در حوزه سلامت است.

وی در ادامه گفت: حل مشکلات صحت عامه و درمان در مناطق کم برخوردار از جمله ایجاد شرایط پایدار برای نیروی انسانی ویژه در مناطق کم برخوردار در دستور کار دولت و وزارت صحت عامه قرار دارد.

معاون وزیر بهداشت ضمن تاکید بر تسهیل دسترسی مردم مناطق محروم و کم برخوردار به خدمات بهداشتی و درمانی گفت: دسترسی به خدمات درمانی ارزان قیمت و با کیفیت در سراسر کشور حق مردم شریف ایران اسلامی است. . .

بر اساس اطلاعیه وبدا، رحیمی با اشاره به لزوم تقویت حوزه سلامت با استفاده از ظرفیت منابع پایدار و پرداخت‌های نوین، هشدار داد که سیستم‌های مراقبت اولیه و ثانویه باید به طور کامل به هم متصل شوند تا در آینده. ، هزینه بر اساس آن کاهش می یابد.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا