عمومی

اجرای طرح‌های عمرانی برای رفع معضلات شهری حائز اهمیت است

تکنونامه / کردستان یک مقام ارشد استان کردستان گفت: “اجرای پروژه ها و خدمات توسعه برای رسیدگی به مسائل و مشکلات شهری بسیار مهم است و شهرداری ها نقش مهمی در ایجاد رضایت عمومی دارند.”

حجت الاسلام عبدالرضا پور ذهبی صبح امروز ضمن بازدید از برخی پروژه های در دست اجرا و در حال اجرا در شهر سنندج ، خواستار اتمام این پروژه ها با قراردادهای شهری شد و گفت: آنچه امروز شاهد بازدید از شهر هستیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی گفت: خوشبختانه اقدامات و فعالیت های شهرداری سنندج در اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی ، رفاهی و سرمایه گذاری در سطح شهر بسیار خوب است.

حجت الاسلام پور ذهبی ابراز امیدواری کرد و افزود: در اسرع وقت این برنامه های عمرانی و رفاهی در شهرستان اجرا می شود و مردم می توانند از آنها استفاده کنند.

شهردار سنندج نیز در این بازدید به این موضوع اشاره کرد: در این بین خوشبختانه با حمایت و همدلی شورایاران ناحیه و حمایت فرماندار و تیم مدیریت استان ، بسیاری از پروژه های عمرانی در منطقه اجرا شده است.

مهندس حشمت الله صیدی می گوید شهر سنندج پروژه های کوچک و بزرگی را در تمام مناطق شهر و رضایت حاصل از کار نهاد عمومی شناسایی کرده است.

وی افزود: در سال جاری اجرای پروژه پیاده راه فردوسی ، پروژه های سرمایه گذاری کلان ، احداث پارک موضوعی ، احداث پارک کوچک ، آغاز چندین پروژه در پارک جنگلی آبیدر و همچنین تعدادی از پروژه های عمرانی برای رفع ترافیک و به روزرسانی ها به اتمام رسید. سبز شهری از سطح آغاز شد.

شهردار سنندج گفت که در ماه مه ، از چندین پروژه شهرداری مانند پارک کنار جاده فردوسی ، پارک مینیاتوری 20 هکتاری ، ایستگاه حمل و نقل عمومی در میدان آزادی و تعدادی از پروژه های عمرانی دیگر استفاده خواهد شد.

پروژه های بزرگ سرمایه گذاری مرکز سنه ، یک پارک کوچک به مساحت 20 هکتار در راهش ، احداث پارک روباز و مدرن در پارک ملت ، احداث پل پست و آب در آبیدر ، پارک مشاهیر ، نصب اجساد افراد در پارکهای کردستان و ضد کردها و ضد کردها. دیدار نمایندگان رهبر معظم استان کردستان.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا