علم و تکنولوژی

احتمال تعطیلی دوباره مدارس در آمریکا همزمان با افزایشی شدن موارد ابتلا به کرونا

NBC News گزارش می دهد که در ایالت هایی که بیماری قلبی عروقی در حال افزایش است، مقامات محلی و مدارس در حال بررسی اقدامات پیشگیرانه اضافی برای محدود کردن شیوع بیماری در کلاس هستند، از جمله اقدامات احتیاطی، ما می توانیم مردم را به پوشیدن ماسک تشویق کنیم و در برخی موارد. مدرسه را ببند

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، در یک کنفرانس خبری گفت: «در لس‌آنجلس، تعداد موارد بیماری عروق کرونا قلب در میان دانش‌آموزان فعال، بر اساس گزارش‌های مربوط به ورزش جوانان، ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان. این دبیرستان از 27 مارس تا 24 آوریل چهار برابر شد.

این پس از لغو ممنوعیت ماسک مدارس در 12 مارس صورت می گیرد. وی گفت: با این افزایش هم اکنون به اندازه بهمن ماه در بین دانشجویان و کارکنان مبتلا به بیماری عروق کرونا قلب داریم.

او همچنین گفت که مدارس را تشویق کرده است تا در خانه‌هایی که دانش‌آموزان و مردم می‌توانند در آن جمع شوند، ماسک بزنند. همچنین به دنبال تشویق مدارس به “تست” و بررسی علائم بیماری قلبی عروقی قبل و بعد از یک رویداد بزرگ، و بهبود تهویه و حمل و نقل در داخل خانه است.

مدرسه آمریکایی

موارد ابتلا به بیماری های قلبی عروقی در بسیاری از مناطق ایالات متحده از عید پاک و تعطیلات بهار افزایش یافته است. به گزارش NBC، طی دو هفته گذشته تعداد پذیرش در بیمارستان ها در بسیاری از مناطق ایالات متحده افزایش یافته است. به گفته وزارت آموزش ایالات متحده، تنها در مین، هشت مدرسه هفته گذشته با 1000 مورد شیوع کرونا را گزارش کردند. یکی از این مدارس ابتدایی رامفورد است که پس از قبولی 29 دانش آموز و 16 کارمند در آزمون تاج گذاری تعطیل شد. مدارس دولتی در بروکلین نیز پس از اینکه 30 درصد مدارس مبتلا به بیماری عروق کرونا قلب بودند، آموزش خود را مجازی کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا