عمومی

اختتامیه مسابقات جام پرچم استان اصفهان در کاشان برگزار شد

اختتامیه مسابقات جام پرچم استان اصفهان در کاشان برگزار شد

فینال و اختتامیه مسابقات سراسری مینی فوتبال روستایی و عشایری جام پرچم استان اصفهان عصر جمعه هفتم دی ماه با حضور دکتر جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در مجموعه زمین چمن مصنوعی بوستان ملل در کاشان برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری تکنونامه از کاشان ، فینال مسابقات مینی فوتبال جام پرچم استان اصفهان به میزبانی شهرستان کاشان بین تیم‌های جرقویه و شهرستان اصفهان برگزار شد.

 در این بازی تیم جرقویه با انجام یک بازی هجومی و برنامه ریزی شده  مقابل تیم شهرستان اصفهان به برتری رسید و به عنوان نماینده استان اصفهان برای حضور در مسابقات کشوری معرفی شد.

محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان با بیان اینکه کیفیت و سطح بالای مسابقات میزبانی مطلوب  شهرستان کاشان را به اثبات رساند تاکید کرد: آنچه بیشتر طی۲ روز برگزاری مسابقات نمایان بود روحیه همدلی و برادری بازیکنان و مربیان تیم های حاضر بودو  کاشان از آمادگی کامل برای میزبانی فینال مسابقات جام پرچم کشور برخوردار است.

مسئول ستاد برگزاری مسابقات جام پرچم استان اصفهان تصریح کرد: حضور جوانان و علاقمندان به ورزش فوتسال زمان برگزاری این دوره از مسابقات چشمگیر بود و مشاهده این علاقمندی ضرورت توجه متولیان ورزش برای برگزاری مستمر این مسابقات را بیشتر آشکار می سازد.

گفتنی است در فینال مسابقات جام پرچم استان به میزبانی شهرستان کاشان  تیم شهرستان بوئین میاندشت در جایگاه سوم و تیم شهرستان کاشان هم علاوه بر دریافت کاپ اخلاق در سکوی چهارم این دوره از مسابقات قرار گرفت.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا