عمومی

ارائه بسته‌ تسهیلاتی حمایتی برای نوسازی بافت فرسوده ابهر

تکنونامه/زنجان رئیس اداره راه و شهرسازی ابهر، خرمدره و سلطانیه گفت: دولت برای طرح های حمایتی محله های ضعیف و ناکارآمد بسته های تشویقی متعددی در نظر گرفته است.

آقای حمیدرضا سرداریان در گفت وگو با تکنونامه، با بیان اینکه کل بافت دهستان ابهر 135 هکتار است، گفت: کل بافت تاریخ مصرف گذشته و غیر اثربخش دهستان شریف آباد 109 هکتار و کل بافت غیر اثربخش دهستان حسین آباد 99 هکتار است. هکتار که در مجموع بیش از 343 هکتار است.

وی مساحت کل بخش ابهر را یک هزار و 600 هکتار اعلام کرد و خاطرنشان کرد: این کتابخانه برای انجام فعالیت های فرهنگی در منطقه ناکارآمد منطقه حسین آباد احداث شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی ابهر، خرمدره و سلطانیه با یادآوری اینکه می توانند با مراجعه به شهرداری از طرح تشویقی مطلع شوند، تاکید کرد: این طرح ها از سوی شهرداری تماس گرفته شده است.

آقای سرداریان با بیان اینکه دولت برای پروژه های حمایتی محلات ضعیف و ناکارآمد برنامه های تشویقی زیادی در نظر گرفته است، خاطرنشان کرد: یکی از طرح های تشویقی دریافت وام 350 میلیون تومانی است که 150 میلیون تومان آن است. . سود صفر درصد و بازپرداخت دو ساله. و 200 میلیون تومان با سود 18 درصد و بازپرداخت 10 ساله.

وی خاطرنشان کرد: مردم می توانند پس از مراجعه به شهرداری و اخذ مجوز بهره مندی از وام وام ساختار منقضی شده در سامانه کامل طرح حمایتی مسکن ثبت نام کرده و از این وام بهره مند شوند.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا