عمومی

اسامی نامزدان انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام شد

نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال از سوی کمیته مقدماتی انتخابات معرفی می شوند.

گزارش خبرگزاری گروه ورزشی آنا، اسامی کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال که هشتم شهریورماه برگزار می شود از سوی کمیته بدوی انتخابات اعلام شد.

اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام شد.

متن اطلاعیه کمیسیون بدوی انتخابات به شرح زیر است:

به نام خدا
به فضل الهی روند بررسی صلاحیت کاندیداها طبق برنامه زمانبندی مندرج در نقشه راه، قوانین انتخاباتی و اساسنامه فدراسیون فوتبال ج. آ. طی جلسات متعدد کمیته بدوی انتخابات، کلیه مدارک مربوط به صلاحیت کاندیدا مورد بررسی دقیق قرار گرفت و پس از طی مراحل اعتراض کاندیدا و بررسی مجدد در کمیته استیناف، در نهایت کاندیداهای زیر جهت کاندیداتوری انتخاب شدند. جایگاه کمیته فدراسیون فوتبال به شرح جدول زیر این اطلاعیه تایید شد.
یادآور می شود، با توجه به تعهد داوطلبان در زمان ثبت نام ضمیمه این اطلاعیه، چنانچه هر یک از کاندیداها تا روز انتخابات عهد خود را زیر پا بگذارند، نسبت به مخالفت با نظم و اخلاق فرد به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. به فیفا، مجلس شورای ملی و کشور شریف ایران خواهد رسید.

کمیته اولیه انتخابات

متن تعهدنامه
داوطلب شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون همگانی فوتبال جمهوری اسلامی ایران با آگاهی کامل از قوانین ج. آ. الف- قوانین فیفا و فدراسیون فوتبال، انضباط، اخلاق و رفتار فیفا و فدراسیون فوتبال و بویژه آگاهی از قوانین انتخاباتی فدراسیون، همواره با رعایت کلیه مفاد مندرج در مفاد عمل می کنم. قوانین و مقررات با رعایت قوانین و مقررات و اخلاق حسنه و تا زمان انتخابات و در حین برگزاری انتخابات از اظهارنظرهایی که موجب تنش در مصاحبه یا مناظره احتمالی با اشخاص حقیقی یا حقوقی شود و در صورت مشاهده تخلف، خودداری نمایم. از انتخابات ، موضوع را به صورت کتبی و محرمانه با ذکر دلایل و مستندات مختلف گزارش می دهم، رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی می کنند در غیر این صورت مسئولان فدراسیون موضوع را با اختیار رسیدگی و تصمیم گیری به مراجع مربوطه ارسال خواهند کرد. طبق قانون عمل.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا