عمومی

استادان در خط مقدم جهاد تببین و روشنگری هستند

بهروز ناصری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، با گرامیداشت روز معلم و شهید مرتضی مطهری، اظهار کرد: هر استان و نقش استاد در جهاد و به عنوان یک تصمیم.


بیشتر بخوانید:

دانشور فرمانده جنگ نرم جهاد است


وی با بیان اینکه اساتید دانشگاه با فعالیت خود نقش مهم و حیاتی در پیشرفت کشور و استان ها دارند، افزود: در علم و اندیشه های انقلابی واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور نسبت به مرکز نقش پررنگ تری دارند سایر آموزش عالی.

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام: به گفته فرماندهی معظم کل قوا، استاد دانشگاه فرماندهی. جنگ جوان آری و امروز می بینیم که در خط مقدم جهاد تبیین و روشنگری است.

وی ادامه داد: بدون حضور و حضور دانشگاهی با محوریت اساتید هیچ توسعه ای در هیچ حوزه ای صورت نمی گیرد و در استان ایلام نیز با عنایت ویژه نمایندگان ولی فقیه و استاندار ایلام نیاز است. .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: تشریح و اشاعه آثار ارزشمند استاد مطهری به عنوان یکی از معماران انقلاب اسلامی در کنار مرام امام و مقام معظم رهبری است. اولویت ثابت دانشگاه آزاد اسلامی است. و امروز با انقلاب و مدیریت جهادی دکتر طهرانچی و سایر مسئولین دانشگاه این مهم بیش از پیش در حال انجام است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا