عمومی

استقلال با مهاجمان طراز اول نباید مشکل گلزنی داشته باشد/ تیم ساپینتو از صدر جدول دور نیست

پیشکسوتان استقلال در گفتگو با آنا:

مهاجم خوب تیم استقلال گفت: مهاجمان خوبی در استقلال هستند و مشکل گلزنی این تیم باید حل شود.

محمدرضا مهرانپور در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره محرومیت استقلال در دیدار مقابل آلومینیوم اراک که در دقایق پایانی با بازیکنان کمتری بازی کرد، گفت: استقلال را مدافع عنوان قهرمانی بدانیم. ، تیم مقابل این تیم با حداکثر قدرت مقابل آبی ها بازی می کنند و تمام تمرکزشان این است که گل نزنند. استقلالی ها انتظار پیروزی مقابل آلومینیوم را داشتند اما حریفان با توجه به برنامه دفاعی و هوشمندی دروازه بان خود بدون گل زمین را ترک کردند.

وی در خصوص اینکه این دومین بازی است که مهاجمان استقلال گل نمی خورند، گفت: اگر تیم مهاجم خوبی نداشته باشد تقصیر بازیکنی است که باید این کار را انجام دهد. اما شکست خوردند. این کار را انجام دهید. تیمی که مهاجم خوب و درجه یک دارد نباید مشکلی در گلزنی داشته باشد. افراد باکیفیت زیادی در خط حمله استقلال حضور دارند و گل نخوردن آنها به تمرینات و خواسته های سرمربی برمی گردد. به نظر من سرمربی پرتغالی استقلال با برنامه اش و به دلیل شناخت بهتر تیمش می تواند مشکل گلزنی استقلال را حل کند.

سرمربی تیم استقلال با یادآوری اینکه تیم ساپینتو تنها 2 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد، تصریح کرد: ساپینتو نیاز به شناخت کامل از فوتبال ایران دارد تا بتواند آبی پوشان را با کیفیت بالاتری به میدان بفرستد. او کار خود را با جدیت دنبال می کند و تمام تلاش خود را می کند تا تیمش را متحد کند. بدون شک او با تیم مستعدی که جمع کرده است به سطح کیفی بسیار خوبی دست خواهد یافت و شاهد نمایش های زیباتری از آبی پوشان پایتخت خواهیم بود. ساپینتو به موفقیت استقلال علاقه دارد و تیمش فاصله چندانی با بالای جدول ندارد. در این زمان تغییر مدیریتی رخ داد و آمدن مدیرعامل جدید نیز بر عملکرد تیم تاثیر گذاشت.

مهران پور در خصوص اینکه ساپینتو اعتقاد دارد در بازی استقلال مقابل آلومینیوم اراک پنالتی نخواهد گرفت، گفت: متاسفانه داور از اول فصل مشکل دارد و تا زمانی که سیستم ویدئویی VAR کمکی نیاید مشکل داور حل نمی شود. . در مورد نحوه قضاوت داور بازی استقلال و آلومینیوم کارشناسان باید نظر بدهند و در ادامه می توانید درباره گلایه های سرمربی پرتغالی آبی پوشان نظر بدهید. یک سوت اشتباه می تواند یک تیم را نجات دهد و یک تیم دیگر را در هفته بعد از بین ببرد. در بازی سپاهان و تراکتور دیدیم که اخراج اخابری و ۱۰ نفره شدن تراکتور نتیجه بازی را به سود سپاهان رقم زد. فارغ از اینکه تصمیم داور در این بازی درست یا نادرست است، باید بپذیریم که سوت داور یا پرچم حمایت آنها تاثیر زیادی در نتیجه بازی دارد و مربی حق دارد نگران اشتباهات داور باشد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا