علم و تکنولوژی

افزایش مرگ جوانان در واریانت جدید / فعلا برای اظهارنظر درباره تاثیر واکسن زود است

تکنونامه / خوزستان رئیس کمیسیون ملی اپیدمیولوژی کوید -19 با اشاره به تشدید درگیری ها و مرگ کودکان و کودکان در بایگانی خوزستان ، گفت: ویروسی که این اپیدمی را ناپایدار می کند و سعی در زنده ماندن دارد. بنابراین ، سیاست های کنترل همه گیرها و رفتارهای انسانی باید تحت تأثیر این رفتارهای ویروسی مورد توجه قرار گیرند.

دکتر حمید سوری در گفت وگو با تکنونامه ، در مورد شیوع بیماری و شیوع ویروس در خوزستان اظهار داشت: نگرانی های زیادی در کشور و وزارت بهداشت درباره شیوع این بیماری وجود دارد ، به خصوص با همه گیری

وی افزود: “تلاشهایی فراتر از انتظار انجام شده است و ما نتایج این تلاشها را دیده ایم ، اگرچه هنوز نگرانی هایی وجود دارد و این مذاكرات به معنای طبیعی بودن اوضاع در خوزستان نیست.”

کوید -19 ، رئیس کمیسیون ملی اپیدمیولوژیک گفت: “با توجه به حوادث قریب الوقوع عید فطر و عید در برخی از مناطق غربی استان خوزستان ، این سادگی نباید گسترش یابد.”

سولی گفت: “سلامتی ، بسیج و سایر نیروهایی که به سلامت مردم کمک می کنند و همه گیری را کنترل می کنند ، تلاش های چشمگیری انجام داده اند ، اما دنیا فقط با این خشونت ها و خشونت نمی تواند همه گیری را کنترل کند.” کنترل این بیماری به حداکثر درگیری سایر سازمانها و سطح بالایی از پاسخگویی در برابر مردم ، به ویژه با رعایت پروتکل های بهداشتی نیاز دارد.

وی در مورد روند نوجوانان و کودکان در اوج بیماری در خوزستان اظهار داشت: متأسفانه تغییراتی که به ویژه در جنوب و جنوب غربی خوزستان گسترش یافته است ، عمدتا جوانان و میانگین سنی را تحت تأثیر قرار می دهد. بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از تاج کاهش یافته است. “پیدا شد.

وی گفت: “این بدان معناست که ویروس های سازنده این اپیدمی ها ناپایدار بوده و زنده ماندن آنها دشوار است ، بنابراین کنترل و کنترل بیماری های انسانی در انسان باید با این رفتارهای ویروسی رفع شود.”

وی افزود: متأسفانه در بعضی از مناطق ، به نظر می رسد که مشاهده پروتکل های پیشگیری از عفونت ، به ویژه در گروه های کوچک ، کم است. این افراد طرز فکر غلطی دارند و فکر می کنند جوانان آلوده نیستند و قوی هستند و نمی توانند به ویروس آلوده شوند ، در حالی که اینگونه نیست و برای دیدن جوانان باید به بیمارستان بروند.

آقای سوری گفت ، “از آنجا که بسیاری از واکسن ها هنوز به بسیاری از افراد شلیک نشده اند ، اظهار نظر در مورد اثر واکسیناسیون برای کاهش خطر ابتلا بسیار زود است ، اما به طور طبیعی این یکی از راه های شکستن زنجیره انتقال است” ، واکسن و افزایش مقاومت مردم در برابر ویروس ، که امیدواریم با افزایش واردات واکسن در کشور ، از جمله تولید و استفاده از واکسن در کشور ، انجام شود.

رئیس کمیسیون ملی اپیدمیولوژی ، کوید -19 ، گفت: “در چنین شرایطی ، وزارت بهداشت به وضوح با سفر مخالفت کرده است ، اما اکنون مهم این است که تعداد سفرهای مستقیم کاهش یابد.

وی افزود: اتومبیل های شخصی خود تنظیم می شوند اما حمل و نقل عمومی قابل کنترل و نظارت است و هنگام مسافرت با وسایل نقلیه عمومی ، شیوع بیماری بهتر کنترل می شود ، بنابراین حتی اگر با هر نوع سفر مخالف باشیم ، این تصمیم برای کاهش خطر اتخاذ می شود. ” “

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا