علم و تکنولوژی

افزایش ۲.۵ برابری فوتی های کرونایی تهران/ تلاش سه شیفته پرسنل بهشت زهرا

مدیرعامل بهشت ​​زهرا (س) با اشاره به افزایش 2.5 برابری میزان مرگ و میر بهشت ​​زهرا ، از به کارگیری سه نفر از کارکنان این سازمان خبر داد و از شهروندان خواست تا دستورالعمل های مراقبت های بهداشتی را مطابق دستور کار خود رعایت کنند.

سعید خال در گفت وگو با تکنونامه ، با تشریح آخرین اقدام بهشت ​​زهرا برای مقابله با کشته شدگان تهران در بحران کرونا ، گفت: در طول 25 سال اقامت من در بهشت ​​زهرا ، وضعیت کنونی بی سابقه است و حتی در یک لحظه مقدس نیست. “
وی افزود: فکر نمی کنیم روزی تعداد کشته شدگان در تهران به 400 نفر برسد ، بر اساس آمارهای وزارت بهداشت ، بهشت ​​زهرا 40 درصد مرگ و میرها را در کل کشور ، در واقع سهم بهشت ​​دارد. زهرا 40 درصد و سهم استانهای دیگر 60 درصد است. “
وی ادامه داد: در قله پنجم ، تفاوت قابل توجهی را شاهد بودیم ، بنابراین پا 2.5 درصد افزایش یافت و 216 فوت در روز را تجربه کردیم و طی 18 ماه گذشته ، بهشت ​​زهرا 40 هزار نفر افزایش یافته است.

به گفته وی ، در مکاتبات پنجم ، فشار بر کارکنان بهشت ​​زهرا افزایش یافت زیرا فرزندان ما در سه شیفت کار می کردند و روزهای سختی را پشت سر می گذاشتند. اما البته آنها قول می دهند که در کنار شهروندان خود باشند و تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام می دهند.

خال خطاب به مردم گفت: برای حفظ سلامت خود و هموطنان خود قبل از هر چیز محافظت کنید و سپس فرزندان بهشت ​​زهرا را که فرزندان این آب و خاک هستند تحت فشار قرار دهید ، هم مسئولانه و هم منطبق با شرایط اجتماعی. و مناسک سکولار

وی با مقایسه نقطه اوج قبلی کرونا با پنجمین ارتفاع ، می گوید: در موج اول ، در روز دوم مارس ، با برخورد یک پا مواجه می شویم و با 119 پا در بالاترین نقطه خود قرار داریم. موج سوم در 8 سپتامبر 1999 با 41 فوت شروع شد و به قله 173 فوت رسید.
وی تأکید کرد که در موج چهارم ، در 19 مارس 1999 ، با 9 پا شروع شد و به قله 156 پا رسید و در موج پنجم که با 55 کشته در 4 ژوئیه امسال آغاز شد ، 216 نفر در اوج فوت کردند. ، و روز التهاب ادامه یافت.

پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا