علم و تکنولوژی

الزام ارائه کارت واکسیناسیون برای دریافت خدمات از امروز/ با دستگاههای متخلف برخورد می شود

تکنونامه/ گلستان شهردار گلستان در ستاد استانی از تصمیم به ارائه هرگونه خدمات در ادارات و موسسات گلستان از فردا در ازای دریافت کارت واکسیناسیون خبر داد.

علی محمد زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگاران و رسانه‌های استان گلستان، با اشاره به لزوم یافتن راهکارهایی برای کاهش سرعت شیوع ششمین شیوع کرونا در استان، اظهار داشت: باید برای رعایت کامل مقررات بهداشتی از جمله رعایت کامل مقررات تلاش کنیم. از ماسک استفاده کنید و فاصله فیزیکی را در همه مکان ها و دایره ها تماشا کنید.
وی با بیان اینکه سرعت افزایش سومین واکسیناسیون کرونا در استان بسیار کند بوده است، گفت: هدف 40 درصدی ما برای واکسیناسیون علیه سومین ویروس کرونا در استان کاملاً منطقی بوده و تنها با سرعت شهرستان محقق می شود. . باید افزایش یابد.»

شهردار گلستان با بیان اینکه شهرها برای سومین دوره رونق واکسیناسیون کرونا باید در رقابتی سالم ارزیابی و رتبه بندی شوند، خاطرنشان کرد: این یکی از اولویت های استاندار در روزهای اخیر است و پیش بینی واکسیناسیون های شدید را داریم.

زنگنه با بیان اینکه ارائه هرگونه خدمات در ادارات، مسیرها، راه‌آهن و فرودگاه، باجه‌ها، بانک‌ها، هتل‌ها، اماکن ورزشی، استخر، سالن اجتماعات و صنایع کوچک و غیره از امروز کارت واکسن را معرفی کرد، گفت: : متخلفان اطمینان دارند که معرفی و با آنها برخورد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در مرحله اول به متخلفان این دولت هشدار داده می شود، گفت: تلاش ما بر این است که مردم را به سه نوبت واکسیناسیون تشویق کنیم و شرایطی را فراهم کنیم که نسبت واکسیناسیون به ویژه در نوبت سوم افزایش یابد. “انجام شده.
شهردار گلستان از ابتلا به کرونا در مناطق سه گانه گلستان خبر داد و گفت: گرگان به علی آبادکتول و بندرگز اضافه شده است و روند رو به رشد پذیرش در بیمارستان ها در استان ادامه دارد که آمار فعلی بالاتر است. بیش از 400 بیمار در بیمارستان های کرونا بستری شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا