عمومی

امنیت و آسایش روحی و روانی زائرین حاج قاسم هدف پلیس است

امنیت و آرامش روحی و روانی زائران حاج قاسم هدف نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: کارکنان فرجا با خدمت به مردم برای تامین نظم و امنیت زائران حاج قاسم درخشان ترین لحظه زندگی خود را حفظ می کنند.

به گزارش تکنونامه نیوز؛ سردار «عبدالرضا ناظری» در سالگرد سه سالگی شهدای مقاومت از هشت سال جنگ تحمیلی یاد کرد و گفت: ما در زمان مردان جنگ ایستاده ایم و با کمترین هزینه به جنگ پایان می دهیم.

این افسر ارشد انتظامی با تاکید بر کنترل و سرکوب اغتشاشات اخیر ادامه داد: ماموران فرجا با خدمت رسانی به مردم برای تامین نظم و امنیت لحظات درخشان زندگی خود را ثبت کرده اند.

سردار «نظیری» با اشاره به اینکه سالگرد شهدای مقاومت در راه است خاطرنشان کرد: باید این نکته را در نظر بگیریم که با توجه به شکست دشمن و مخالفان نظام در فتنه گذشته، منافقین کور در صدد ایجاد هستند. ناامنی و آسیب رساندن و تخریب مردم متفاوت است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه: نیروهای مسلح ما اجازه کوچکترین تحرکی را علیه معارضان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران نخواهند داد، خاطرنشان کرد: خداوند بار دیگر این فرصت را به ما عطا کرده است تا از این ماموریت مانند سایر عملیات های پلیسی استفاده کنیم. و سربلند بیرون بیاییم و با تامین نظم و امنیت زائران مخالف، بار معنوی خود را افزایش دهیم.

در انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

با توجه به نتایج رای دادن و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا