عمومی

امکان‌سنجی آنلاین فنی و اقتصادی طرح‌های بازار بهینه‌سازی انرژی

علی گلدوست، کاندیدای اصلی و شرکت کننده در مرحله دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت وگو با خبرنگار استانی آنا، محصولات «سکوی آنلاین مطالعات امکان سنجی فنی و پروژه» را معرفی کرد. در Best Energy، کنگره قطعنامه ای را در مورد بهبود بازار مصرف انرژی بوردو تصویب کرده است، قانونی که در سال 2017 تصویب شد.

وی افزود: در ماده 12 قانون رفع موانع تولید آمده است که پروژه ها باید دارای مطالعات امکان سنجی باشند. اکنون ایده ما این است که شما می توانید مشاوران سراسر کشور را در یک پلتفرم گرد هم بیاورید.

طراحان “پلتفرم آنلاین برای مطالعه امکان سنجی فنی و اقتصادی طراحی بازار بهره وری انرژیرئیس مرکز توسعه واحد فناوری گفت: از سوی دیگر اکثر پروژه‌های مدیران انرژی صنعتی فاقد پیوست‌های فنی و به‌ویژه اقتصادی هستند که بسته‌ای را برای تصمیم‌گیرندگان صنعت ایجاد می‌کند. دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام.


بیشتر بخوانید:

مفهوم 400000 تومانی برای از بین بردن پیچ خوردگی ریشه گیاهان با قارچ میکوریزا

دستبند مصنوعی بیمار هوش مصنوعی در راه است

کاربرد مفهوم “نخ نانو پلی استر اولتراسونیک” چیست؟

کنترل شیوع بیماری در بیمارستان ها و محیط های پرتردد با پوشش پودری


گلدوست با بیان اینکه آمادگی داریم مخاطبان و مشاوران را به صورت رایگان از طریق این پلتفرم با یکدیگر مرتبط کنیم، مزایای «پلتفرم آنلاین بررسی امکان‌سنجی فنی و اقتصادی برنامه‌های بازاریابی بهینه مصرف انرژی» را به شرح زیر شناسایی می‌کند: ایده کار می کنند ایجاد؛ زیرا برخی از صنایع وجود دارند که بهینه سازی در آنها کاملاً واضح است.

وی با بیان اینکه با ارتقای بهره وری صنعتی، برق، گاز و انرژی دسترسی کاهش یافته است، تصریح کرد: به 33 درصد رسیده است و در عین حال تجربه فارغ التحصیلی عالی و مشاوران یکپارچه داریم. اما مشکل اصلی عدم امکان ادغام این دو گروه با یکدیگر است.

طراح «پلتفرم آنلاین امکان‌سنجی فنی و اقتصادی طرح بازاریابی بهره‌وری انرژی» که با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در رویداد عصر امید برگزار شد، توضیح داد: اطلاعات کاملی را به اقتصاد. شوراها و کمیته های بازاریابی کارایی را افزایش می دهند و برای مشاوران ملی اشتغال ایجاد می شود.

گلدوست درباره نظر مرحله دوم «عصر امید» دانشگاه آزاد اسلامی در کشور؟ وی گفت: مهمترین مزیت این رویداد این است که دانشگاه های مستقل پس از چند سال گرد هم می آیند و پتانسیل خود را نشان می دهند.

وی گفت: از سوی دیگر، استارت آپ ها، ایده ها و شرکت های تحقیقاتی ادغام می شوند.با سرمایه گذاران در منطقه و سرمایه گذاری مناسب برای دستیابی به طرح ها و ایده های جدید در کشور انجام می شود. اقتصاد کشور.» کاری کنید که سریع بچرخد.

به گزارش آنا، دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه با هدف راه اندازی پلت فرم . -آپ ها و کسب و کارهای مبتنی بر دانش و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساختی، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

رویداد ملی مرحله دوم (رویداد عصر امید) از هشتم تا یازدهم خرداد ماه 1401 به مدت چهار روز در حرم بزرگ امام خمینی (ره) تهران و در چارچوب چهلمین سالگرد آزادی اسلامی برگزار شد. دانشگاه در رشته های مختلف تحصیلی منابع انسانی، برنامه های کاربردی فرهنگ و اقتصاد، علوم پزشکی، مهندسی انسانی و … ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا