علم و تکنولوژی

انتقاد یک نماینده مجلس به تعدد بیمه‌ها در کشور/ کمبود تخت بیمارستانی در گلستان

تکنونامه/ گلستان نماینده مردم گرگان و آق قلا در شورای اسلامی گفت: بیمه گران متعددی با مشکلات مردم مواجه شده اند و باید الگوی واحد بیمه ای در کشور ایجاد شود تا جلوی نگرانی مردم گرفته شود.

غلامرضا منتظری صبح امروز در نشست مشترک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی شهردار گلستان و نمایندگان مجلس با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، با بیان اینکه بیمه سلامت تاثیر بسزایی در رضایتمندی مردم دارد، گفت: گسترش بیمه سلامت جامعه تاثیر بسزایی دارد. برخی مسائل. و بیماری ها از جمله سرطان در گلستان توجه ویژه به این استان ضروری است.

وی با بیان اینکه بسترهای ما جوابگوی نیاز استان گلستان نیست، تصریح کرد: بخشی از اقدامات باید به بخش خصوصی واگذار شود و برای تحقق آن باید حضور سرمایه گذاران در استان گلستان باشد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به تعداد سرطان های گلستان، انتظار می رود بیمه سلامت در حوزه مراقبت های درمانی به این استان توجه ویژه داشته باشد.

منتظری به معرفی الگوی واحد بیمه در کشور اشاره کرد و گفت: بیمه های متعدد مردم را با مشکل مواجه کرده است و باید الگوی واحد بیمه ای در کشور ایجاد شود تا نگرانی مردم پایان یابد مردم گم نشده اند .

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا