عمومی

انجام تفاهم سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس به ارزش 20 هزار میلیارد در نمایشگاه مشهد

انجام تفاهم سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس به ارزش 20 هزار میلیارد در نمایشگاه مشهد

سرپرست مدیریت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس از انجام تفاهم سرمایه گذاری به ارزش 20 هزار میلیارد در نمایشگاه مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تکنونامه در آذربایجان شرقی، محمدحسن جعفری‌آنلاین در تشریح نتایج حضور ارس در نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در محل نمایشگاه بین‌‌المللی مشهد اظهار داشت: در این نمایشگاه ۲۰ هزار میلیارد تومان تفاهم و مذاکره برای سرمایه‌گذاری داخلی در زمینه های مس، قطعات خودرو، غذایی، آرایشی و بهداشتی و لجستیک در غرفه سازمان منطقه آزاد ارس به انجام شد.

وی افزود: ایجاد ارتباط با ۳۷ هیات اقتصادی داخلی و ۳ هیات خارجی از نتایج مثبت حضور منطقه آزاد ارس در این نمایشگاه بود که در افزایش ارتباطات تجاری موثر واقع خواهد شد.

سرپرست مدیریت سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس به حضور ۷ شرکت تولیدی منطقه همراه با سازمان در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: ۷ واحد تولیدی ارس با تنوع ۲۹۰ قلم محصول در این نمایشگاه حضور یافتند که انعقاد قرارداد فروش ۵۰ میلیارد تومانی را درپی داشت.‌

وی در پایان افزود: ۱۰۰ بسته‌ی سرمایه‌گذاری ارس به ارزش ۵۲ هزار میلیارد تومان در نمایشگاه‌های مشارکتی و ایجادی دبیرخانه عرضه می‌شود و تمامی بسته‌ها دارای مجوز بی‌نام بوده و بروکراسی اداری جهت طی مراحل به‌حداقل رسیده است.‌

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا