عمومی

اوکراین از چشم روس‌ها – تکنونامه

1) روسیه نمی تواند در مورد اوکراین عقب نشینی کند، زیرا گام به عقب تضمین و حفظ ثبات و ثبات است.بقای فدراسیون روسیه.

2) از سال 2008، استراتژی روسیه در اوکراین دارای حداقل یک طبقه و حداکثر سقف بوده است.

3) سقف استراتژی روسیه در اوکراین، داشتن حکومت وحدت ملی در اوکراین است و سقف استراتژی روسیه در اوکراین مانع از اقتدار و استقرار دائمی دولت متفقین غربی در اوکراین و مشارکت ناتو شده است.

4) روسیه از سال 2014 با تقسیم شبه جزیره کریمه و مناطق شرقی دونتسک و لوهانسک. توانسته است اولین مفاد و شرایط اساسی را برای حمایت از حقوق دولت های غربی مرتبط با اوکراین اجرا کند.

5) روسیه در این مرحله با تصرف خارکف دومین شهر بزرگ اوکراین توسط نیروهای نماینده خود در دونتسک و لوهانسک در شرق اوکراین به دنبال تحقق شروط استراتژی خود است و تصرف خارکف در فوریه آینده به پایان می رسد. این به معنای تغییر سیاست مدارا و تعدیل از موقعیت دفاعی به موقعیت غیرمدارا و ناسازگار از موضع دفاعی و حمله است. آغاز مدل جدید تهاجم روسیه، سیاست و استراتژی آمریکا و بریتانیا را برای کنترل و تقسیم روسیه از طریق همسایگانش روسیه و اروپای شرقی تفسیر کرده است.

6) سؤالات اصلی و مهم عبارتند از: روسیه که در سال 2008 و 2014 هرگز نسبت به سیاست ها و استراتژی ها، پیش بینی ها و اطلاعات آمریکا و انگلیس در مورد وضعیت سیاسی، اقتصادی و نظامی جمهوری کره برخورد تهاجمی نداشت. در ایالات متحده، انگلیس و ناتو در اروپا که وارد شکل جدیدی از تهاجم شده است، حضور مستقیم دارد.

عواملی که منجر به تجاوز روسیه می شود عبارتند از:

1. اختلافات سیاسی داخلی دولت بایدن به ویژه پس از خروج نیروها از افغانستان و خروج تدریجی غرب آسیا که نه تنها نشان دهنده عدم آمادگی آمریکا برای درگیری نظامی گسترده است، بلکه باعث تضعیف نیروهای آمریکایی نیز می شود. افزایش دادن.

2. موضوع مهم دیگر روش ها و نقش تاثیرگذار چین است. برخلاف گذشته، چین علاقه‌ای به مشارکت در امور بین‌الملل و درگیری روسیه با غرب ندارد، اکنون آنها مجبور به تسلیم شدن یا ایجاد اتحاد استراتژیک با روسیه بر سر این تهدید مرگبار شده‌اند. وبلاگ های نانوشته ایجاد کنید. این عنصر برای روسیه بسیار مهم است و هم به روسیه و هم به چین اشاره دارد. سفر بعدی پوتین به چین به بهانه رئیس جمهور روسیه برای شرکت در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی چین با هدف تقویت مشترک المنافع روسیه و چین در برابر انحصار آمریکا برنامه ریزی شده است.

3- زمینه سازی برای روسیه از سال 2014 تا کنون، برای تقویت اروپا بر اساس گاز، سرمایه گذاری و بازار روسیه و آسیب پذیرتر کردن اروپا نسبت به آمریکا و انگلیس.

4. پوتین 30 سال است که در غرب قلب خود را به روی روسیه باز نکرده است. بنابراین، اگر 30 سال گذشته را به سه دهه تقسیم کنیم، در دهه اول اتحاد پوتین در راه است. دهه دوم تلاشی برای عادی سازی روابط با غرب و روابط مسالمت آمیز بود، تهاجم غرب راه را برای غربی شدن منطقه پیرامونی و گسترش اتحادیه اروپا و ناتو هموار کرد. دهه سوم، اوج رشد و تجربه غرب در همه زمینه ها بود، روسیه موضع خود را در شرق تقویت کرد، روابط فنی با اروپا را تقویت کرد و منافعی را برای یکدیگر ایجاد کرد. پوتین در سال چهارم زمان زیادی برای حفظ ثبات و حاکمیت روسیه نداشت، اهل سنت از شما می خواهند که از روسیه استفاده کنید یا فرصت ایجاد کنید. در مورد اوکراین، او از این فرصت استفاده کرد و با نشان دادن اقتدار خود، اقتدار قابل توجهی را به نمایش گذاشت که نقطه اوج بلوغ پوتین بود.

5- تعارض ج. AA با غرب به ویژه آمریکا که موانع جدی در راه گسترش دموکراسی ایجاد کرده و استراتژی آمریکا و متحدانش در منطقه را خدشه دار کرده است و روسیه با مرز جنوبی راحت است.
علاوه بر عوامل فوق، مهم است که روسیه برخی از ملاحظات را نادیده نگیرد، قابل انکار نیست:

الف) کار جلوگیری از رشد ناتو باید به طور دائم انجام شود تا از ورود ابزار به کشور بازگرداندن این جمهوری جلوگیری شود یا جمهوری ناتو در سال های اخیر افزایش نیافته است.

ب) روسیه بدون عقب‌نشینی‌های غربی چاره‌ای جز ادامه سیاست فعلی خود برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود ندارد. متأسفانه روسیه شانس دیگری ندارد. برای روسیه تا آن زمان و این میزان بسیج نظامی و آماده سازی افکار عمومی و شرایط مساعد بین المللی و منطقه ای و این میزان هزینه های اقتصادی و … و. به سادگی غیرممکن است، اما ممکن است غیرممکن باشد. مهمتر اینکه غرب هوشیار بود و به تدریج متحد شد و طبیعتاً همین شکاف بین اروپا و اروپا برای آمریکا از بین رفت.

311311

دکمه بازگشت به بالا