علم و تکنولوژی

اپل واچ پرو چند دلار خواهد بود؟

تاکنون شایعاتی در مورد اپل واچ پرو و ​​قیمت آن منتشر شده است. برخی گزارش ها از قیمت احتمالی 900 تا 1000 دلاری این محصول حکایت دارد که آن را به گران ترین مدل اپل واچ در این دوره تبدیل می کند. انتظار می‌رود اپل در یک رویداد ویژه در روز چهارشنبه از اپل واچ سری 8 جدید از جمله اپل واچ پرو رونمایی کند. در حالی که محصول فوق از نظر فیزیکی بزرگتر است، اما گران تر است.

این اولین بار نیست که گورمن ادعا می کند که اپل می تواند برای اپل واچ پرو هزینه بیشتری بپردازد. در ماه جولای، او به دلایل مشابه گفت که انتظار دارد قیمت ساعت هوشمند جامد این شرکت از حدود 900 دلار شروع شود.

انتظار می رود اپل واچ پرو دارای صفحه نمایش و باتری بزرگتر باشد، از تراشه S8 استفاده کند و دارای سنسور دمای بدن باشد. در این مدل از بدنه تیتانیومی مقاوم نیز استفاده شده است.

مارک گورمن در خبرنامه «Power On» خود برای بلومبرگ خلاصه ای از شایعات پیرامون اپل واچ پرو را نوشت که یکی از آنها قیمت این محصول است. گورمن انتظار دارد که قیمت این ساعت هوشمند «حداقل 900 تا 1000 دلار باشد. دلیل گرانی اپل واچ پرو این است که کوپرتینویی‌ها می‌توانند ویژگی‌های جدید مهم خود را به دستگاه گران‌تر و با کیفیت بالا اضافه کنند.

227227

دکمه بازگشت به بالا