علم و تکنولوژی

با این اختراع جذاب فورد دیگر وسایلتان گم نخواهند شد!

مهندسان بخش فورد پرو در آلمان ایده جالبی برای جلوگیری از گم شدن ابزارها و تجهیزات فنی توسط تکنسین ها دارند. این نوع مهندس ردیاب کوچک طوری ساختند که بتوان آن را به دستگاه های مختلف متصل کرد. این ردیاب مجهز به بلوتوث و جی پی اس است و قابلیت اتصال به خودروهای فورد را دارد. پس از اتصال به خودرو، ردیاب به سرور مرکزی فورد متصل می شود و به این ترتیب تکنسین ها می توانند مکان دقیق آنها را همیشه ببینند.

با این اختراع جذاب فورد، دارایی های شما دیگر هرگز گم نمی شود!

برای دیدن محل ساز کافی است کارکنان و تکنسین های شرکت به کامپیوتر، نمایشگر سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو یا موبایل یا تبلت دسترسی داشته باشند. خوب است بدانید که برای این دنبال کننده، مهندس فورد پرو وان اپلیکیشن اختصاصی طراحی شده

ردیاب نوآورانه فورد پرو آدرس و مکان صحیح هر ابزار روی نقشه را به تکنسین نشان دهید. به علاوه می توان ابزارها را بر اساس دسته بندی هایی مانند خودرو، انبار، انواع و نام ابزار طبقه بندی کرد. علاوه بر این، در صورت لزوم، دسته بندی هایی مانند “کار”، “خرابی” و “نگهداری” نیز موجود است.

با این اختراع جذاب فورد، دارایی های شما دیگر هرگز گم نمی شود!

فورد معتقد است که دسترسی به فهرست کامل ابزارها و دانستن مکان دقیق آنها، بارگیری و بررسی موجودی شتاب علاوه بر این جابجایی و انتقال تجهیزات از نقطه ای به نقطه دیگر با سرعت و کارایی بهتری انجام می شود.

والتر پیجلز، رئیس اکوسیستم، تحقیقات و مهندسی پیشرفته در فورد پرو در اروپا، گفت:

“حتی دقیق ترین تکنسین ممکن است ابزارهای خود را در پایان روز کاری یا هنگام بازدید از یک مکان جدید فراموش کند. در مکان های شلوغ، ممکن است تکنسین هایی که به طور تصادفی ابزار یکدیگر را می گیرند یا دزدها آنها را در شب ببرند.” اغلب فشرده است، وقت گذاشتن برای جایگزینی منابع از دست رفته می تواند منجر به مشکلات زیادی شود که باعث اتلاف وقت و هزینه می شود.”

با این اختراع جذاب فورد، دارایی های شما دیگر هرگز گم نمی شود!

طبق آمار فورد، هر شرکتی به طور متوسط ​​در هر پروژه خود ابزار و تجهیزات ارزشمندی دارد. 450 یورو بنابراین، آشکارساز نوآورانه بخش فورد پرو می تواند از تلفات بزرگ در مقیاس بزرگ جلوگیری کند. این ردیاب هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است و پس از تست و تحقیق بیشتر در بسیاری از بازارهای مختلف در دسترس این شرکت قرار خواهد گرفت.

227227

دکمه بازگشت به بالا