علم و تکنولوژی

با فروش آیدی تلگرام یک‌شبه پولدار شوید!

حراج نام کاربری تلگرام در ابتدا ایده ساده ای از سوی مدیر عامل پاول دوروف به نظر می رسد، اما در نهایت تلگرام امکان خرید و فروش نام کاربری را فراهم کرده است. Popular News که بیش از 700 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد، اکنون علاوه بر نام‌های کاربری معمولی میزبان «نام کاربری جمعی» است.

نام های کاربری جمع آوری شده، نام های کاربری خاص و محبوبی هستند که تلگرام به دنبال کسب درآمد از آنهاست. علاوه بر نام کاربری اصلی، کاربران همچنین می توانند نام کاربری مجموعه را به هر یک از حساب ها و گروه های عمومی خود اضافه کنند.

طبق گفته تلگرام، مالکیت جمعی نام‌های کاربری تحت حفاظت شبکه TON است که مبتنی بر بلاک چین است. نام‌های کاربری جمعی مشابه نام‌های کاربری استاندارد هستند، اما تفاوت‌های مهمی نیز دارند.

نام های کاربری جمع آوری شده در موتور جستجوی داخلی تلگرام ظاهر می شود. این نام‌های کاربری جدید پیوندهای خاصی به شکل thezoomit.t.me یا t.me/thezoomit دارند. مجموعه نام‌های کاربری، بر خلاف نام‌های کاربری معمولی، حداقل محدودیت پنج کاراکتری را شامل نمی‌شود. به همین دلیل، می توان یک شناسه منحصر به فرد مانند @Tech ایجاد کرد.

تلگرام می گوید که دارندگان نام کاربری می توانند آن را غیرفعال کنند تا در موتورهای جستجوی داخلی نمایش داده نشود.

یک حساب کاربری از شبکه TON در توییتر ادعا می کند که تلگرام در هفته گذشته بیش از 50 نام کاربری را به مبلغ 9.12 میلیون دلار فروخته است. محبوب ترین نام کاربری @Auto است که به قیمت 900000 توکن (1.4 میلیون دلار) به فروش می رسد. نام های کاربری @Bank و @Avia به ترتیب 850000 تن کوین (1.3 میلیون دلار) و 800000 تن کوین (1.2 میلیون دلار) به دست صاحبان جدید افتاد.

اگر صاحب یکی از نام های کاربری جمع آوری شده هستید، می توانید با فروش آنها درآمد خوبی کسب کنید. نکته جالب توجه این است که تلگرام امکان تغییر نام کاربری عادی به نام کاربری جمعی را فراهم کرده است. بنابراین، اگر نام کاربری جذابی دارید، می توانید شانس خود را برای کسب درآمد امتحان کنید.

قطعات چیست؟

تلگرام برای خرید و فروش نام‌های کاربری انبوه، به پلتفرمی به نام Fragment متکی است. Fragment یک پلت فرم رایگان است که هدف آن تسهیل تجارت کلکسیونی بین کاربران است. فروش در فرگمنت به صورت مستقیم، امن و ناشناس انجام می شود. Fragment میزبان حراج های عمومی نیز هست و هر کاربری می تواند در این حراجی ها شرکت کند.

Fragment بر اساس شبکه TON توسعه یافته است. TON پروژه ای ویژه از توسعه دهندگان تلگرام در گذشته است، اما اکنون توسط جامعه متن باز مدیریت می شود و تلگرام هیچ نقشی در توسعه آن ندارد.

آیتم مجموعه چیست؟

اقلام جمع آوری شده دارایی های دیجیتال منحصر به فردی هستند که به طور دائم در بلاک چین عمومی TON ثبت شده اند. TON یک رابط رایگان، توزیع شده و امن برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا مجموعه را با پلتفرم خود ادغام کنند.

هنگامی که شما یک مورد را در مجموعه خود دارید، برای همیشه مالک آن خواهید بود و می توانید آن را نمایش دهید، بفروشید یا از آن استفاده کنید. مزایای خاص مجموعه به نحوه پشتیبانی آنها در پلتفرم های مختلف بستگی دارد.

پلتفرم Fragment با نام های کاربری تلگرام یکپارچه شده است تا کاربران بتوانند نام های کاربری جالبی را در بستری امن خرید و فروش کنند. تلگرام همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا نام کاربری معمولی خود را به نام کاربری جمعی تغییر دهند.

5858

دکمه بازگشت به بالا