علم و تکنولوژی

بدهی دلیل عرضه نشدن دارو به جانبازان و ایثارگران است

رئیس کمیته بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه ای گزارش به رئیس جمهور مبنی بر وضعیت جانبازی بیمه دی و بدهکار بیمه دی (تا 3 همت) به داروخانه اعلام کرد. کشور به ویژه در استان های خراسان، رضوی و خوزستان و … دلیل اصلی عدم عرضه داروخانه ها به جانبازان و ایثارگران عزیز از طریق بیمه دی است.

به گزارش تکنونامه، متن نامه حسینعلی شهریاری به سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور به شرح زیر است:

حضرت آیت الله دکتر رئیسی

به افتخار رییس جمهوری اسلامی ایران

سلام

وی با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یادآور می شود: شکایات زیادی از جانبازان و جانبازان مبنی بر امکان تهیه داروهای ضروری خود از طریق بیمه سلامت دریافت شد که جای نگرانی و پیگیری فراوان دارد. به اعضای محترم بهداشت، درمان و همچنین کمیته ویژه سازمان غذا و دارو جهت اطلاع از علت این امر یعنی بدهی سنگین بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیمه دی و عواقب بدهی سنگین بیمه دی. . (تا 3 همت) به داروخانه های سراسر کشور به ویژه در استان های خراسان رضوی و خوزستان و … دلیل اصلی کمبود عرضه داروخانه ها به جانبازان و ایثارگران عزیز از طریق بیمه است.

بدیهی است که نظم و صراحت شما در این عرصه به ویژه به دلیل اهتمام دیرینه شما به این گونه مسائل می تواند حلال مشکلات کنونی و رضایتمندی فراوان جامعه افتخاری و ایثارگر باشد. ممکن است.

من به قدردانی از آن مقام عالی را به درگاه خداوند متعال می رسانم.»

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا