عمومی

برای جلوگیری از لغو مسابقات اقدام اساسی نکردیم/برخی تجربیات اتلاف وقت بوده است

در ایران به روش سنتی ادامه می دهیم

معاون اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: برای حل مشکل بارش برف و باران در ورزشگاه اقدامات اساسی انجام ندادیم و فاقد رویکرد تخصصی هستیم.

امیر واعظ آشتیانی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا گفت: مسابقات فوتبال سطح یک ایران به دلیل بارش شدید باران و برف لغو شد و هنوز به نتیجه نرسیده است. برگزارکنندگان مسابقه: اروپا باران و برف دارد، اما مسئولان راهی برای سازماندهی رقابت پیدا کرده اند. زمین چمن ورزشگاه تخلیه می شود و هر بار که باران یا برف می بارد، آب از طریق کانال های زهکشی شده تخلیه می شود.

** بازی های اروپایی در موارد خاص لغو می شود

وی ادامه داد: در ایران استفاده از اقدامات اساسی برای حل مشکل را منع نمی کنیم، برف می بارد و باران می بارد. ما در توان اقتصادی و نیروی انسانی ماهر ضعیف هستیم و اگر این دو را داشته باشیم فقط به دلیل بی توجهی و نداشتن نگاه تخصصی مشکل را حل می کنیم. ما یک تقویم مشخص برای فصل باشگاه تعیین کردیم و لازمه اجرای آن پیش بینی همه احتمالات از جمله برف و باران است. بارها در اروپا دیده ایم که باران شدیدی می بارد، اما بازی ادامه دارد و گاهی اوقات بازی در برف لغو نمی شود، مگر اینکه شرایط خاصی پیش بیاید. در ایران به روال سنتی ادامه می دهیم و چون ایده مجاز نیست، از اقدامات پیشگیرانه استفاده نمی شود.

** مردم به ادب احترام نمی گذارند

نایب رئیس اسبق انجمن دوومیدانی درباره واکنش روابط عمومی فدراسیون فوتبال به سخنانش گفت: اظهار نظر فدراسیون فوتبال نباید طعنه آمیز باشد: اگر مطالب مطرح شده توهین آمیز نباشد برای نمایندگان بهتر است. انجمن برای تأمل در ادبیات، رفتار و کردارشان احترام و ادب به مردم. از کلمات «کیف» و «چند سالته» در رسانه ملی پرهیز کنید. بسیاری از مردم ادعا می کنند که 40 سال تجربه دارند، اما برخی فوت کرده اند. موفقیت همراه با کارایی و سربلندی است و هر موفقیت و تجربه ای مفید نخواهد بود، اما تجربه هدر رفته به جای تجربه مفید است.

مدعیان مدیریت چه نوع دکترینی دارند؟

واعظ آشتیانی تاکید کرد: کسانی که ادعا می کنند تجربه شان از مجری تلویزیون بیشتر است، چه نوع مدیریتی مطالعه می کند؟ چه رفتاری دارند که هم شنوندگان از ادبیات مؤدبانه و هوشمندانه استفاده می کنند و هم استفاده می کنند؟!

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا