علم و تکنولوژی

برای لاغر شدن در ظروف بلند و باریک غذا بخورید

همیشه به ما گفته شده است که از بین رفتن غلافها و غلافها نتیجه عادتهای غذایی شدید و ورزشهای سنگین است ، بنابراین این س arال مطرح می شود که چگونه رنگ غلافها می تواند بر این روند پیچیده تأثیر بگذارد. با کمال تعجب ، علم پالت رنگ را تأیید و حتی فشرده کرده است.

اگر به دنبال غلاف هستید ، این 4 مرحله را بعد از ورزش دنبال کنید:

یکی از چالش های مهم برنامه کاهش غلاف ، کنترل میزان غذایی است که می خورید. با این حال ، گذراندن این دوره و تمرین ذهن آگاهی کار ساده ای نیست. بیشتر افراد نمی توانند انرژی خود را پیگیری کنند و در نهایت پرخوری می کنند. این جایی است که پای باریک با رنگ و بافت صفحات بازی می کند.

مطالعات نشان می دهد اگر افراد بین غذای بد و رژیم غذایی تفاوتی داشته باشند ، تمایل دارند قند کمتری بخورند. اگر در صفحه سیاه رنگ روشن غذا می خورید ، ممکن است نیشکر بخورید. یک دلیل این است که غذاهای رنگ روشن در بشقاب شما خودنمایی می کنند. اما روی یک بشقاب با رنگ کم ، غذا و رنگ بشقاب با هم مخلوط شده و بیش از حد غذا می خورید.

از دست دادن غلاف های رنگی ، بهتر است از خوردن زرد ، قرمز و نارنجی خودداری کنیم ، زیرا مشخص شده است که این رنگ ها اشتهای ما را تحریک می کنند. این رنگ ها ، به ویژه قرمز ، فشار خون و ضربان قلب ما را افزایش می دهد و باعث می شود دوباره احساس گرسنگی کنیم. با این حال ، خاکستری ، سیاه ، قهوه ای و بنفش مهار کننده های اشتها محسوب می شوند. غذا خوردن در بشقاب هایی با این رنگ ها احتمال غذا خوردن را کاهش می دهد. آبی بهترین رنگ برای لاغری است. طبق مطالعات ، غذا خوردن در بشقاب آبی تیره می تواند به شما در کنترل بهتر رژیم غذایی کمک کند.

در کانا ، رنگ غذای شکل گرفته آنها نیز در غلاف های کاهش وزن نقش دارد. خوردن یا آشامیدن از یک لیوان یا کاسه بلند یا باریک بهتر از یک کاسه بزرگ است. ممکن است مصرف هر دو مایعات یا مواد غذایی یکسان باشد ، اما مطالعات نشان می دهد افرادی که از ظروف بلغور و باریک برای غذا خوردن استفاده می کنند احساس سیری بیشتری دارند و سریعتر غذا می خورند

انتهای پیام /

دکمه بازگشت به بالا