علم و تکنولوژی

بررسی اکسیژن‌درمانی برای مبتلایان به کرونا

آزمایشات متخصصان پزشکی در انگلستان نشان داده است که درمان بیماران مبتلا به کروناویروس با فشار خون بالا می تواند به تنفس آنها کمک کند و در نتیجه تعداد کمتری از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه دارند.

به گزارش تکنونامه ، در طول موجی از شیوع بیماری که در آن ده ها هزار بیمار کووید -19 با ناراحتی تنفسی در بیمارستان بستری شدند ، وی در انگلستان از ماسک های “فشار مثبت مداوم مثبت” برای بسیاری از بیماران استفاده کرد.

اعمال مداوم فشار مثبت راه هوایی یا CPIA ، بینی و دهان را می پوشاند و جریان هوای مثبت را با فشار مداوم ملایم هوا برای حفظ راه هوایی آزاد می کند.

این راهی برای افزایش سطح اکسیژن در بیمارانی است که ریه های آنها تحت تأثیر ویروس قرار گرفته است. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا قلب 19 مشکلات تنفسی دارند.

یک مطالعه جدید که توسط موسسه ملی بهداشت انگلستان گردآوری شده است ، اکنون میزان موفقیت CPI را با فشار خون بالا در بینی با اکسیژن درمانی استاندارد مقایسه می کند.

آزمایش فوق “استراتژی تنفسی در کووید -19” نامیده می شود. فشار خون بالا و مراقبت های استاندارد ، که توسط دانشگاه وارویک و دانشگاه ملکه بلفاست اداره می شود ، تمرکز یک آزمایش درمان تنفسی غیرتهاجمی در سطح جهانی برای Quid-19 در بیش از 1200 داوطلب در 48 بیمارستان از 48 بیمارستان بریتانیا است. به

در طول دوره شش ساله از آوریل 2020 تا مه 2021 ، 1272 بیمار بالای 18 سال مبتلا به Covid-19 با علائم درگیری حاد تنفسی که در مطالعه پذیرفته شده بودند ، برای این مطالعه انتخاب شدند.

دنی مکالی ، محقق ارشد و متخصص پزشکی متخصص در ویکتوریا ، و “دنی مکالی” ، نتایج این آزمایش واقعاً حیرت انگیز است زیرا نشان می دهد که CPI بیشتر برای درمان بیماران مبتلا به بیماری کووید -19 بیشتر که نیاز به اکسیژن دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد. دانشگاه کویینز در بلفاست. نیازی به تنفس نیست.

وی تاکید کرد: اجتناب از کمبود اکسیژن تهاجمی نه تنها برای بیماران ، بلکه با توجه به اهمیت منابع پزشکی با افزایش ظرفیت پاسخگوی اورژانس ، بهتر است. به طور معمول ، این یافته ها باید به کادر پزشکی در درمان بیماران مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا قلب 19 ، نتایج بهتر برای بیماران و کاهش استرس بر منبع درمان کمک کند.

اگرچه نتایج این تحقیقات هنوز توسط دانشمندان دیگر مورد قضاوت قرار نگرفته است ، اما متخصصان می گویند که تعدادی آزمایش مفید اساس بررسی استفاده از اکسیژن در فشار خون بالا است.

پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا