عمومی

برنامه ۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی تحولی و کیفی است

به گزارش خبرنگار آنا از ایلام، حسین بنیانیان، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و در نشست تخصصی اساتید مشاور فرهنگی و جهادی با موضوع «دانشگاه اسلام و اولین مسجد نوین» اظهار داشت: «دانشگاه اسلام و اولین مسجد نوین».

وی افزود: نقش دانشگاه آزاد اسلامی باید با پراکندگی گسترده واحدهای آن در اقصی نقاط کشور، موثر در مسائل اجتماعی و فرهنگی افزایش یابد و از سوی دیگر توسعه علم خوب قریب الوقوع است. برای کمک به مدیران استانی و منطقه ای در کشورهای در حال توسعه. جستجو کردن.


بیشتر بخوانید:

بستر توسعه رشته پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام فراهم است


مشاور و معاون فرهنگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این نشست در محل هیئت علمی دانشگاه آزاد برگزار شد و با حضور مدیران و اساتید، روحیه همکاری و تجربه استانی و کشوری ایجاد شد. به دست آورد. نقشه واحدهای دانشگاهی بهتر و بیشتر در منطقه آزاد.

سند تحول یکی از موثرترین طرح ها در تاریخ دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: سند تحول دانشگاه این یکی از بادوام ترین و موثرترین پروژه ها در تاریخ دانشگاه است.

بهروز ناصری افزود: با درایت مسئولین دانشگاه و به ویژه دکتر طهرانچی، امروز مسیر تعالی و پیشرفت دانشگاه هوشمندتر خواهد شد و فراتر از تحول دانشگاه، قطعاً در زندگی مردم نقش خواهد داشت. مردم.” گسترش کمی و کیفی دانشگاه ها در اقصی نقاط کشور، فرصت های برابر را برای همه ایرانیان حتی در دورافتاده ترین و کمیاب ترین مناطق کشور ایجاد کرده است. راهنمایی فنی آنها هوشمندانه مسیرهای تولید، تولید کاربردی، نوآوری و در نهایت مبتکران و کارآفرینان در جامعه ایجاد کرده اند.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا