عمومی

بستر گسترش رشته‌های پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام مهیاست

بهروز ناصری، خبرنگار استانی آنا ایام در ایلام در گفتگو با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: همکاری علمی. پژوهش و فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی و علوم پزشکی ایلام موجب تسهیل خدمات عمومی بیشتر و بهتر و نقش آفرینی در توسعه استان خواهد شد.


بیشتر بخوانید:

دانش پژوهان دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از پرستاران تجلیل می کنند


وی افزود: دانشگاه ایلام بومی است تولید علمی و به توسعه این استان و نقش دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ارائه خدمات به مردم به ویژه در مقابله با مقاومت پایدار کرونا کمک کنید.

به گفته رئیس دانشگاه آزاد واحد ایلام، این دانشگاه با توجه به سوابق پرستاری خود، کمک شایانی به علم پزشکی دانشگاه ایلام در پرورش انگیزه و تخصص مورد نیاز در حوزه پزشکی کرده است. انضباط بیشتری در حوزه پزشکی وجود خواهد داشت.

ناصری با بیان اینکه شرایط و زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه مراقبت های پزشکی در دانشگاه آزاد ایلام احیا شده است، گفت: تامین و ارائه مهمترین موضوع در توسعه استان ایلام، تربیت نیروهای لازم برای توسعه به ویژه حوزه پزشکی است. و پزشکی.

وی هشدار داد: دکتر طهرانچی همواره بر لزوم مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برای حل مشکلات و کمک به توسعه استان ها تاکید دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز از تلاش های دانشگاه و ارائه امکانات آموزشی به جوانان ایلامی تقدیر و بر همکاری بیشتر دو دانشگاه تاکید کرد.

جاسم محمدی توضیح می دهد: در رویکرد جدید دانشگاه علوم پزشکی ایلام خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مردم جهادی و شیوه های انقلابی در دستور کار قرار گرفته و در این راستا استقرار تجهیزات پزشکی تکمیلی و توسعه نیروی انسانی در دستور کار قرار گرفته است. یک اولویت.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایلام آماده کمک به توسعه دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه پزشکی است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا