عمومی

بشار اسد: هدف اسرائیل، آواره کردن مسیحیان است

به گزارش خبرگزاری آنلاین تکنونامه، نمایندگان انجمن ها و نهادهای فعال در حوزه های بشردوستانه، اجتماعی و توسعه روز گذشته با بشار اسد رئیس جمهور این کشور دیدار کردند. این کنفرانس در چارچوب کنفرانس بین المللی کلیسای کاتولیک و کلیسای مسیحی نقد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری سوریه (سانا)، اسد در مصاحبه با شرکت کنندگان تاکید کرد که جهت گیری ایده آل این است که ویژگی ها مهم است، اما جنبه های زندگی روزمره نیز مهم است.

وی افزود که ابتکارات مشترک بین کلیسا و جامعه ارائه شده در این کنفرانس، پیام های زیادی وجود دارد، مهمتر از همه، نقش ساختارهای پارلمانی و اجتماعی در سوریه، از جمله انجمن ها و نهادها، نامحدود است. دین، اما یک کارکرد اجتماعی، به توسعه کمک می کند.

رئیس جمهور سوریه خاطرنشان کرد: جمعیت مسیحی سوریه شهروند ضعیف و درجه دو نیستند، بلکه شریک این کشور هستند و موضوع این همکاری ها کار و بهره وری است.

اسد خاطرنشان کرد: اساس اقدامات توسعه ای حفظ تعادل اجتماعی، فرصت های گفت وگو و ایده یک گروه منسجم است و دستور کار دریافتی در این نشست باید مورد توجه قرار گیرد و سازوکارها توسعه یابد.

وی همچنین گفت: اخراج مسیحیان یکی از اهداف اصلی توطئه خارجی علیه منطقه است، زمینی، اما هدف اصلی اسرائیل. زیرا زمانی که کشورهای منطقه به کشورهای متعدد تقسیم می شوند، رژیم صهیونیستی به حالت عادی آن تبدیل می شود.

در این راستا، مقامات تل آویو تلاش زیادی برای تخلیه یهودیان این کشور به سرزمین های اشغالی انجام داده اند، چند روز قبل از اقدام نظامی روسیه در اوکراین، علیرغم اینکه تل آویو از مسکو خواست تا جاده ای امن برای خروج یهودیان بسازد. این درخواست پاسخ شدیدی از سوی دولت کیف و درخواست نامه کابینه اسرائیل دریافت کرد.

پنینا تامانو شاتو، وزیر پناهندگان اسرائیل گفت: پیام ما به یهودیان اوکراین بسیار واضح است: اسرائیل همیشه خانه آنها خواهد بود و درهای ما به روی آنها همیشه باز خواهد بود، چه در زمان عادی باشد و چه نباشد. “

اما طبق گزارش شبکه 13 صهیونیستی، در پی جنگ در اوکراین، اکثر یهودیان ساکن در این کشور که بیش از 200 هزار نفر هستند، از سفر به فلسطین اشغالی خودداری کرده و اغلب در اوکراین می مانند یا به کشورهای دیگر سفر می کنند (جزئیات بیشتر ).

انتهای پیام/
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا