علم و تکنولوژی

بهره برداری از دو طرح عمرانی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

تکنونامه/اصفهان رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه غزه گفت: همزمان با بازدید معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 2 پروژه عمرانی در شهرستان غزه انجام شد.

کورش ساکی در گفت وگو با تکنونامه، گفت: ساخت جدید مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی کاشان در زمینی به مساحت 500 متر مربع با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال انجام شد.

وی افزود: مرکز رشد و نوآوری دانشگاه دارای 11 واحد فناور فعال در زمینه های تجهیزات و آزمایشگاه های پزشکی، صنایع غذایی، تولید محتوای الکترونیکی، محصولات بیولوژیک، هوش مصنوعی و سلامت دیجیتال و داروهای گیاهی است.

ساکی تصریح کرد: ساخت جدید پایگاه دوم اورژانس 115 شهرستان کاشان نیز در زمینی به مساحت 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که 15 میلیارد ریال آن توسط حاج محمد پیروزان و مابقی آن را به عهده گرفت. . از گروه دانشگاه

رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه غزه گفت: علاوه بر آمبولانس 24 ساعته، یک دستگاه کامیون موتور سیکلت نیز در این پایگاه مستقر خواهد بود و محل مشخص به عنوان محل تمرین اورژانس و اورژانس مورد استفاده قرار می گیرد. عمومی. .

وی افزود: تصادفات به ویژه سوانح رانندگی یکی از معضلات بزرگ حوزه سلامت کشور و توسعه مراکزی است که می تواند با ارائه خدمات اورژانسی به مصدومان از مرگ بیماران یا شدت تصادفات جلوگیری کند. کوتاه ترین زمان ممکن لازم است.

ساکی گفت: متخصصان مرکز اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتدای سال تاکنون 15 هزار و 631 ماموریت انجام داده اند که از این تعداد 11 هزار و 322 مورد تصادف شهری و 4 هزار و 309 مورد تصادف جاده ای بوده است.

به گزارش تکنونامه، 28 پایگاه شهرستانی و جاده ای در منطقه کاشان فعال هستند که 11 پایگاه شهرستان و 17 پایگاه جاده ای هستند.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا