عمومی

بهره برداری و کلنگ زنی ۷۶ پروژه شهرستان فیروزکوه در هفته دولت

شهردار فیروزکوه از بهره برداری و افتتاح 76 پروژه در فیروزکوه در بخشهای عمرانی ، اقتصادی ، کشاورزی ، صنعتی و سایر بخشها همزمان با هفته دولت خبر داد.

در مصاحبه با تکنونامه ، مهدی یوسفی فرمانی وی با تشریح پروژه هایی که قرار است در هفته دولت در فیروزکوه اجرا شود ، اظهار داشت: در این هفته دولت 76 پروژه کشاورزی ، صنعتی ، عمرانی و اقتصادی با اعتبار 222 میلیارد تومانی در فیروزکوه راه اندازی یا اجرا می شود. .

وی گفت: در واقع در هفته دولت پنج پروژه بهسازی و 71 پروژه قابل افتتاح و بهره برداری در فیروزکوه خواهیم داشت که از این تعداد شش پروژه با اعتبار کل 174 میلیارد تومان برای 100 نفر توسط بخش خصوصی و 70 اعتبار با اشتغال ایجاد خواهد کرد. حداکثر 48 میلیارد تومان با 112 شغل در بخش دولتی ارتقا یافته و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی گفت: “با بهره برداری از این برنامه ها ، 212 نفر بطور مستقیم اشتغالزایی می کنند و 1860 نفر به طور غیرمستقیم اشتغالزایی می کنند.” علاوه بر این ، در زمینه دهکده های اسمی و غیر روستایی ، 11 پروژه با اعتبار دو میلیارد بات راه اندازی و به روز می شود؛ مهمترین پروژه ها شامل حمام خورشیدی انسان ، حمام ضد پوسته ، تصفیه آب روستای طارم و ماهی است.

فرماندار فیروزکوه در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های مرکزی فیروزکوه اشاره کرد و افزود: 27 پروژه در مرکز فیروزکوه با اعتبار کل 62 میلیارد رینگیت شامل نصب دوربین مدار بسته روستایی ، بهسازی راه های روستایی و توسعه مجدد اراضی در روستای طارم. علاوه بر این ، هشت پروژه در بخش معتبر فیروزکوه با اعتبار کل 120 میلیارد رینگیت برای بهره برداری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جماران تأکید می کند که مهمترین پروژه های مرکزی فیروزکوه شامل بهسازی راه ها ، تأمین آب روستای زرمان ، برپایی جاذبه های گردشگری در نجفدار و برپایی چادرها در ورساخوان است.

وی خاطرنشان کرد: در بخش مسکن سه پروژه با اعتبار کل 7.8 میلیارد رینگیت وجود دارد که شامل روسازی آسفالت در حصاربان ، آسور دهین و منابع طبیعی با پروژه هایی با اعتبار 31 میلیارد رینگیت مانند مدیریت سیل ، حفاظت از رانش زمین ،

شهردار فیروزکوه از افتتاح و نوسازی 12 پروژه به ارزش 123 میلیارد بات توسط شهرداری فیروزکوه در هفته دولت خبر داد و افزود: ساخت یک پل 18 متری ، افتتاح پارک خلیج فارس ، تکمیل مراکز خرید شهر ، افتتاح پمپ بنزین سیار و افتتاح مرکز معاینه فنی است. با تراز اعتباری 35 میلیارد بات و ایجاد 8 شغل خصوصی از طریق شهرداری ، یکی از مهمترین پروژه های شهرداری است.

به گفته وی ، در زمینه برق 5 پروژه با اعتبار کل 57 میلیارد رینگیت از جمله اصلاح شبکه در روستاهای وازنا ، زرمان ، سرخشتشت ، تولید برق در روستاهای پایتخت امارات و حسن آباد وجود دارد.

وی تأکید کرد: در شهر صنعتی قدیمی فیروزکوه ، دو پروژه شبکه ارتباطی فیبر نوری و زمانبندی با اعتبار 41 میلیارد رینگیت مورد بهره برداری قرار می گیرد. علاوه بر این ، پنج واحد تولیدی با 1700 میلیارد اعتبار رینگیت از طریق بخش خصوصی افتتاح می شود.

در پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا