علم و تکنولوژی

تاثیر سلامت پوست سر بر کیفیت مو

ریزش مو یکی از رایج ترین مشکلاتی است که بسیاری از مردان و زنان در طول زندگی خود تجربه می کنند. یکی از ساده ترین راه های جلوگیری از ریزش مو ، حفظ سلامتی پوست سر است که ریشه مو را محکم نگه می دارد. فولیکول های مو یک چرخه رشد دارند که می توانند توسط هورمون ها ، داروها ، رژیم غذایی ، بیماری ها و بسیاری از عوامل دیگر تغییر کنند.

تحقیقات نشان می دهد که سلامت مو ، پوست سر و بافت زیرپوستی به تغذیه خوب و محصولات مراقبت از مو بستگی دارد که می تواند نقش مهمی در رشد مو ، فولیکول های مو ، بقا و رشد طبیعی داشته باشد. عملکرد سلول ها را در لایه های مختلف پوست سر و فولیکول های مو بهبود می بخشد رشد مو را بهبود می بخشد.

اثرات ایمنی کاشت پوست سر بر کیفیت مو

دفن سر سالم و طبیعی با PH طبیعی و دیواره های اپیدرم و درم به طور طبیعی رشد مو را بهبود می بخشد یا ریزش مو را کاهش می دهد. بنابراین ، برای سالم نگه داشتن مو و بدون مشکلاتی مانند ریزش مو ، بهترین روش تهیه بستری است که به رشد فولیکول های مو کمک کند و در برابر عوامل مضر مانند آلودگی ، استرس ، بیماری و … مقاومت کند و آسیب نبیند. . این بافت زیرپوستی که در خود سر جاسازی شده است ، دارای لایه های مختلف است ، بافت های بدن سالم و متعادل هستند ، قسمت زیرپوستی برای حفظ رشد مو و رشد مو بهتر است.

علاوه بر تغذیه مناسب و حفظ بدن سالم که تأثیر مستقیم بر سلامت پوست و مو دارد ، استفاده از محصولاتی که برای این منظور طراحی شده اند ، روند سلامت مو و پوست سر را تکمیل می کند.

شامپو را بشویید با استفاده از فناوری بیوبستر ، مراقبت و ترمیم پوست سر را آغاز می کند و سلول های پوست سر را تقویت می کند ، موها را سالم و زیبا نگه می دارد.

دکمه بازگشت به بالا