عمومی

تازه‌‌ترین اخبار فلسطین/جهاد اسلامی تصویب قانون ضد سازش در عراق را تمجید کرد

به گزارش گروه بین الملل فارس، جنبش جهاد اسلامی از تصویب قوانین کیفری برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، مجروح و زخمی شدن 88 نفر در حمله ارتش رژیم صهیونیستی به نابلس خبر داد و هشدار به اهتزاز پرچم آخرین خبر است. به سوی توسعه در فلسطین.

به گزارش فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز جمعه با تمجید از موضع تاریخی و اصیل پارلمان عراق که با جنایت عادی علیه دشمن صهیونیستی موافقت کرده است، خواستار تصویب قانون منع عادی سازی روابط شد. با رژیم صهیونیستی خیانت بزرگ

این تصمیم نشان‌دهنده استقامت آرمان فلسطین است و راه را برای تلاش دشمن برای نفوذ به پایتخت عربی از طریق عادی‌سازی و ایجاد متحدانی که ثبات و امنیت ملت ما را تهدید می‌کنند، هموار می‌کند.»

این جنبش به پارلمان عراق عنوان پرافتخار ملت را متبرک و خواستار ملتی آزاد و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و حل سازش میانجی ها شد.

هشتاد و هشت نفر در حمله نابلس زخمی شدند

این در حالی است که نیروهای رژیم صهیونیستی روز جمعه معمولا جمعه به فلسطینیانی که در بیتا، بیت دژان، جبل صبیح و حواره در نابلس راهپیمایی کرده بودند، در اعتراض به شهرک سازی صهیونیست ها در این مناطق حمله کردند.

به گفته منابع فلسطینی، حداقل یک نفر بر اثر شلیک گلوله لاستیکی کشته و 10 نفر زخمی شدند، گاز اشک آور، دو نفر با اسپری فلفل پاشیده شدند، چند نفر آتش زدند و آتش زدند، بمب منفجر شد. خسارت.

در هوارا در جنوب نابلس، نظامیان صهیونیست با کپسول گاز به سمت یک خودروی رد مون شلیک کردند.

بیش از 30 هزار نفر نماز جمعه را در مسجد الاقصی اقامه کردند

شیخ «یوسف ابوسنه» خطیب مسجد الاقصی تأکید می کند که طرح رژیم اشغالگر در مسجد الاقصی و به ویژه تصمیم آن مبنی بر اجازه دادن به شهرک نشینان برای انجام آداب تلمودی در صحن های مسجد نادرست است.

ابوسنه از مردم قدس سره در برابر ظلم و ستم و موج اسرا و حملات رژیم صهیونیستی به آنان و ویران شدن منازل و کشته و زخمی شدن آنها تقدیر کرد.

شیخ «عکرمه صبری» خطیب مسجد الاقصی نیز روز جمعه نسبت به هرگونه حمله احتمالی به مسجد الاقصی در روزهای آینده هشدار داد و از فلسطینیان خواست برای حفاظت از مسجد الاقصی به راهپیمایی خود ادامه دهند.

حق هر مسلمانی است که در مسجدالاقصی اعتکاف کند تا صهیونیست ها به خود اجازه ندهند در این حرم مورد حمله و حمله مردم قرار گیرند.

پارلمان عرب نسبت به خطر رژه پرچم در منطقه هشدار داد

پارلمان عربی همچنین نسبت به خطرات و پیامدهای رژه پرچم رژیم صهیونیستی برای ثبات و ثبات این کشور هشدار داد و آن را چالشی آشکار و مشوقی برای مردم فلسطین و مردم امت عربی و اسلامی خواند.

در این بیانیه آمده است: تصمیم گروه افراطی صهیونیستی برای حمله به مسجد الاقصی و راهپیمایی تلمودی در آنجا بود و مراسم برافراشتن پرچمی را در منطقه قدیمی بیت‌المقدس که توسط ارتش رژیم اشغالگر تامین می‌شد، برگزار کرد. این حمله به زیارتگاه دولت اسلامی بود.»

پارلمان عربی خواستار حملات رژیم صهیونیستی به بیت المقدس و مهاجرت اعراب بر خلاف قوانین بین‌المللی شد و از جامعه جهانی و نهادهای بین‌المللی می‌خواهد اقدامات لازم را برای پایان دادن به این رفتار اسرائیل انجام دهند.

وزارت امور خارجه همچنین تاکید کرد که جامعه جهانی و آمریکا با مدیریت درگیری‌های فلسطینی و اسرائیلی جنایات رژیم را تحت الشعاع قرار داده و فرصت‌های صلح را از بین می‌برند.

ساکنان الخلیل در بخش غربی کشور نیز برای فلسطینیان مراسم عروسی برگزار کردند.مردم صبح امروز در حرم ابراهیمی عهد خود را در آنجا برجسته کردند.

آنها با در دست داشتن تصاویری از شهید شیرین ابوعقلی روزنامه نگار فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست، اشعاری محلی در مورد مقاومت تا آزادی سرزمین و پایان اشغالگری اسرائیل سرودند.

انتهای پیام/.
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا