عمومی

تجمع معلمان معترض مقابل اقامتگاه «یائیر لاپید»

به گزارش گروه بین الملل فارس، منابع رسانه ای صهیونیستی یکشنبه شب از تجمع معترضان در مقابل اقامتگاه وزیر امور خارجه موقت رژیم صهیونیستی که به عنوان نخست وزیر این رژیم معرفی شد، خبر دادند.

به گزارش سایت عروس شعاع، ده ها معلم معترض با تجمع در مقابل اقامتگاه یایر لاپید خواستار تغییر شرایط استخدامی شدند. همزمان گفته می شود که اتحادیه معلمان رژیم با وزارت دارایی رژیم موقت صهیونیستی برای بازگشایی مدارس در روز دوشنبه به توافق رسیده است.

معلمان شاغل در فلسطین اشغالی در روزهای اخیر دست به تظاهرات متعددی زده اند. معلمان و مهدکودک ها و مدارس ابتدایی و همچنین مؤسسه زبان عبری در فلسطین اشغالی چهارشنبه گذشته تظاهرات دیگری برگزار کردند و مدارس را تعطیل کردند و آموزش را مختل کردند.

بن دیوید، سرپرست دبیرکل اتحادیه معلمان رژیم صهیونیستی گفت: «ما شش ماه است که با وزارت دارایی مذاکره می کنیم، اما پیشنهاد خاصی دریافت نکرده ایم.

او گفت: «این یک وضعیت اضطراری و یک تهدید واقعی برای آینده اسرائیل است.

وزارت دارایی موقت رژیم صهیونیستی مدعی شده است که توافقنامه بهبود حقوق معلمان را تایید می کند.

به دنبال بحران در اراضی اشغالی فلسطین، روزنامه معاریو اخیرا گزارش داده است که فقر تعداد شهرک نشینان صهیونیست افزایش یافته است که نشان از شکست سیاست های رژیم اسرائیل دارد.

به نوشته این روزنامه عبری، طبق تعریفی که رژیم بیمه اسرائیل از خط فقر ارائه کرده است، 1.9 میلیون صهیونیست (معادل 20 درصد کل صهیونیست ها) فقیر هستند که حدود 860 هزار کودک و 160 هزار بازنشسته را شامل می شود. هنوز ممکن است.

انتهای پیام/ م
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا