عمومی

تجمع هواداران روسیه در پایتخت یونان

صدها یونانی در آتن پایتخت یونان با به اهتزاز درآوردن پرچم به خیابان ها آمدند.به گزارش فارس، روسیه و یونان با روسیه همبستگی کردند.

به گزارش Talking Grace، هواداران روسی روز یکشنبه در پایتخت آتن آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند. در همین حال تعداد زیادی از هواداران اوکراینی در کاخ سلطنتی تجمع کردند.

برخی از خودروها نیز با حرف “X” دیده می شوند که به عنوان نمادی از حمایت از جنگ روسیه در اوکراین دیده می شود. این ترکش در تانک ها و تانک های روسی در جریان نبرد با اوکراین دیده شد.

این تظاهرات در حالی برگزار شد که اوکراین نیروهای روسی را به انجام قتل عام در پایتخت بوچا متهم کرد.جنوب غربی کیف و غرب تحریم هایی را علیه مسکو اعمال خواهند کرد.

پلیس آتن جمعیت را قبل از تشدید اوضاع و درگیری بین معترضان تخلیه کرد.برای ارزهای روسیه و اوکراین.

اخیرا تعدادی از رای دهندگان روسی در پایتخت صربستان تجمع کردند. دلالان روسی در بخش هایی از پایتخت صربستان، بلگراد، تجمع کردند و شعار سر دادند. صرب ها با روسیه می مانند. معترضان پرچم روسیه تزاری و صربستان را به اهتزاز درآوردند.

اخیرا سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه با رسانه های صربستان تاکید کرد که کشورش پس از تحریم های غرب منزوی نشده است و از آمریکا و اروپا به دلیل ارزش گذاری نادرست برای سایر کشورها انتقاد کرد.

از زمان اقدام نظامی روسیه در اوکراین، کشورهای غربی اقدامات خود را افزایش داده اند.تحریم های گسترده علیه روسیه. آمریکا و انگلیس اخیرا تمامی بخش‌های انرژی کشور را تحریم کرده‌اند، در حالی که اتحادیه اروپا تحریم‌هایی را علیه روسیه به دلیل اتکا به نفت و گاز اعمال نکرده است، اما سایر بخش‌ها از جمله بانک، فولاد و بسیاری از بخش‌های دیگر و. صادرات به روسیه هدف تحریم ها قرار گرفت

انتهای پیام/.
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا