عمومی

تحقق این مهم حاصل زحمات، تلاش‌ها، تدابیر و همدلی همه همکاران عزیز در اداره کل است

علی جوادی: تحقق این مهم حاصل زحمات، تلاش‌ها، تدابیر و همدلی همه همکاران عزیز در اداره کل است

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت؛ انتخاب اداره کل به عنوان دستگاه شایسته تقدیر جشنواره شهید رجایی در حوزه ماموریت ها و وظایف تخصصی، موفقیتی بزرگ برای مدیران و کارکنان این اداره کل است.

به گزارش خبرگزاری تکنونامه استان تهران، در پی انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان دستگاه شایسته تقدیر جشنواره شهید رجایی از سوی استانداری تهران، “علی جوادی ” مدیرکل در پیامی تحقق این مهم را حاصل زحمات، تلاش‌ها، تدابیر و همدلی همه همکاران عزیز در این اداره کل دانست.

در پیام مدیر کل ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت ثامن الائمه آقا امام رضا علیه السلام، آمده است: انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان دستگاه شایسته تقدیر جشنواره شهید رجایی در حوزه ماموریت ها و وظایف تخصصی، موفقیتی بزرگ برای مدیران و کارکنان این اداره کل در راستای وظایف درون و برون سازمانی به منظور اجرای دقیق و متعهدانه برنامه ها و ماموریت های محوله و موظف از سوی سازمان های بالادستی است که جز با تفکر جهادی و درایت، همدلی و همراهی همه همکاران عزیز میسر و حاصل شدنی نبود.

لذا وظیفه خود می دانم ضمن تبریک این موفقیت و قدردانی از تمامی تلاش های صورت گرفته، بر ضرورت ادامه این روند و استمرار این همراهی و همگامی تاکید نمایم، امید که ورزش و جوانان استان تهران در تمامی عرصه های خدمت، الگو و پیشتاز باشد.

 

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا