عمومی

تحول در جامعه اسلامی با تکیه‌ بر معارف مهدویت

به گزارش خبرنگار استانی آنا از ایلام، بهروز ناصری در دبیرخانه دولت دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام: بر اساس آموزه های ناب مهدویت می توان در جامعه اسلامی تحول ایجاد کرد. زیرا با اعتقاد به ظهور منجی و انتظار قیام عالم حضرت مهدی (عج) فضای تحرک و فعالیت اجتماعی فراهم می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: مهدویت ظرفیت عظیم جهان اسلام است و امروز می بینیم که مدارس انسان ساز ناتوان هستند و می توانیم بر اساس آموزه های مهدوی در جامعه تحول ایجاد کنیم.

رئیس دبیرخانه مهدویت دانشگاه آزاد استان ایلام با بیان اینکه قرار گرفتن استان ایلام در مسیر حرکت مردم به ویژه در ایام اربعین یک استعداد بزرگ فرهنگی بوده و با بهره گیری از آموزه های اربعین می تواند تسریع شود، افزود:

ناصری ادامه می دهد: ایلام یک استان است و مردم این استان همیشه به تاریخ خود می بالند و این مردم هم در دوران انقلاب اسلامی و هم در دوران جنگ اجباری حضور فعال داشتند.

وی گفت: عشق این مردم به ائمه اطهار جاودانه است و می بینیم که ایلام در این اربعین میزبان میلیون ها انسان عاشق امام حسین (ع) بود و این توانایی عظیم برای انجام هر کار فرهنگی در استان بی بدیل است و .

نصرت الله حیدری رئیس دبیرخانه مهدویت دانشگاه آزاد ایلام گزارشی از فعالیت ها و برنامه های دبیرخانه ارائه و مورد تایید اعضا قرار گرفت.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا