عمومی

تخصیص یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای آموزش و پرورش کرمانشاه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بهمن امیری مقدم شامگاه پنجشنبه در بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استانی کرمانشاه که در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز محبوب خداوند هستند و از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

وی افزود: از این مدارس بزرگانی به عنوان مهندس، پزشک، معلم و… به عنوان خدمتگزار جامعه تربیت می شوند.

خیرین شهردار کرمانشاه کرمانشاهی را مجموعه ای فعال و فعال در سطح کشور در امر مدرسه سازی دانست و گفت: باید فرهنگ مدرسه سازی را به عنوان یک کار پایدار برای جامعه بیش از پیش معرفی کنیم.

امیری مقدم گفت: خیرین مدرسه ساز از پول خود در جهت پیشرفت افراد استفاده می کنند و این کار ارزشمند جای تقدیر و تجلیل دارد.

وی با تاکید بر رفع موانع پیش روی خیرین مدرسه ساز گفت: مدیرانی که در مسیر خیرین سنگ اندازی می کنند مورد توهین من قرار می گیرند و همه باید در انجام امور خیریه به این نیکوکاران کمک کنند.

آقای امیری مقدم گفت: در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه بیش از یک هزار میلیارد تومان به بخش مطالعات و 55 میلیارد تومان برای خرید تجهیزات و 35 میلیارد تومان برای سالمندان موافقت شد. آوردن مدارس کانکس اختصاص داده شده است.

شهردار کرمانشاه با همت نظام جمهوری اسلامی، وضعیت کنونی شهر جوانرود قابل مقایسه با سال های قبل از انقلاب نیست و باید این تحولات برای مردم تبیین شود.

در پایان این مراسم آقای عامری مقدم با اهداء لوح تقدیر در جمع دانش آموزان ممتاز دبیرستان استان به سخنرانی پرداخت.

دکمه بازگشت به بالا