عمومی

تداوم آلودگی هوای اصفهان| مدارس و دانشگاه‌ها تا آخر هفته غیرحضوری شد

به گزارش تکنونامه از اصفهان، منصور شه فروش با اشاره به تداوم آلودگی هوا و قرار گرفتن شاخص کیفیت هوا در اصفهان و برخی مناطق در وضعیت نامناسب اظهار داشت: کمیته اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان درخواست را بررسی کند. دانشگاه علوم پزشکی، کلاس‌ها در تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه‌ها و مدارس در مناطق شش‌گانه اصفهان، فلورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد و مهردشت، زرین شهر، فولادشهر، سجزی، کاشان، آران و بیدگل سه شنبه و چهارشنبه.

وی افزود: بر اساس توافق این کمیته، کارکنان اداره و برخی دستگاه های اجرایی در گروه حساس و پرخطر از جمله کارکنان قلبی، عروقی، بیماری‌های مزمن ریوی و عفونی، زنان باردار و کارمندان زن با دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و زیر 6 سال در روزهای 22 و 23 دی ماه به صورت غیرحضوری کار خواهند کرد..

رئیس اداره مدیریت بحران استان اصفهان گفت: طرح محدودیت تردد خودروهای دارای پلاک و شماره دوتایی در اصفهان تا 2 روز دیگر اجرا می شود.

این فروشنده شیشه افزود: بر اساس توافق این کمیته، ایستگاه سلامت با هدف اطلاع رسانی، آموزش و ارائه خدمات مرتبط در میدان اصلی و پرتردد شهر توسط دانشگاه علوم پزشکی ایجاد می شود. انجمن صلیب سرخ لائوس استان.

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان توصیه کرد: شهروندان ضمن پرهیز از اماکن باز و مراکز شهری با ترافیک سنگین، در صورت لزوم در این مکان ها از ماسک استفاده کنند.

این فروشنده شیشه افزود: در دو روز آینده فعالیت واحدهای تولیدی آجر، آجر و آسفالت از معدن در منطقه مذکور ممنوع است.

46

دکمه بازگشت به بالا