علم و تکنولوژی

تصاویر | مشخصات شاسی بلند جدید و خوش‌قیافه بهمن‌ موتور

به گزارش خبرگزاری تکنونامه، نام اصلی Fidelity Prime Jetor X70 است و انتظار می رود نسخه پلاس این خودرو با نام پرستیژ وارد بازار ایران شود. از نظر ظاهر و امکانات و حتی موتور، تفاوت های زیادی بین این دو خودرو وجود دارد.

طراحی Fidelity Prestige جسورتر و اسپرت تر از چهره قبلی است. در نمای جلو لامپ بسیار بلند و در کنار آن گریل بزرگ و مستطیل شکل است. گرافیک داخل چراغ ها به شکل L شده است.خوبی در جایی شبیه به قسمت تنفسی خودرو (دریچه های هوا در کنار سپر) قرار گرفته است. قسمت پایین سپر اسپرت تر و تهاجمی تر شده است.

عکس ها مشخصات شاسی بلند جدید بهمن موتور و ظاهر خوبی دارد

با توجه به اینکه این خودرو دارای پلت فرم Fidelity Prime است، وقتی به زاویه کناری خودرو نگاه می کنیم ما را به یاد Fidelity Prime می اندازد. این بار نوار کرومی تمام شیشه خودرو را پوشانده است. علاوه بر این، این نوار کرومی در قسمت نزدیک پدال ها دیده می شود. قاب جدید به بهبود نمای جانبی کمک کرده است.

اما همانطور که انتظار داشتیم چراغ های عقب در این مدل به هم متصل شده و تصویر داخلی نور به صورت خطوط عمودی ترکیب شده است. جتور که در ایران با Fidelity جایگزین شده است، بین دو چراغ قرار دارد. دو لوله اگزوز دوگانه به دیفیوزر خودرو اضافه شده است. جتور در طراحی این خودرو سعی کرده از لاستیک مشکی قسمت دیفیوزر بکاهد و شکل اسپرت تری به نمای عقب ببخشد.

عکس ها مشخصات شاسی بلند جدید بهمن موتور و ظاهر خوبی دارد

فضای داخلی Fidelity Prestige به طور کامل تغییر کرده است. یک ردیاب از راه دور و 2 مانیتور متصل هستند و فضای بیشتری برای تهویه وجود دارد. دکمه استارت موتور روی قسمت چرمی بین صفحه نمایش و سوپاپ کولر قرار دارد. به نظر می رسد متریال خودرو نسبت به مدل پرایم پیشرفت خوبی داشته است.

Fidelity Prestige پیشرفت خوبی در ویژگی ها و گزینه ها داشته است. از ویژگی های مهم این خودرو می توان به: کیسه هوا، کروز کنترل هوشمند، سیستم رانندگی نیمه اتوماتیک، پلاک خوان، سیستم ترمز اضطراری هوشمند، پیشگیری از تصادف، کولر دوگانه اتوماتیک با تنظیم جداگانه برای سرنشینان عقب، خنک کننده صندلی جلو، صندلی راننده اشاره کرد. با حافظه.، نور بالا اتوماتیک، چرخاندن چراغ ها با چرخش فرمان، سیستم صوتی جدید و حرفه ای و …

عکس ها مشخصات شاسی بلند جدید بهمن موتور و ظاهر خوبی دارد

موتور استفاده شده در این خودرو یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر است که 197 اسب بخار قدرت و 290 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. دنده این خودرو 7 سرعته دوکلاچه و شتاب آن حدود 9 ثانیه است. Fidelity Prestige مانند آن است. نسخه پایه. این دیفرانسیل جلو است که می تواند نقطه ضعف بزرگی برای این خودرو باشد.

احتمالا این خودرو در ایران 1 تا 1.5 میلیارد تومان قیمت خواهد داشت که به یکی از رقبای اصلی فینیکس تیگو 8 پرو و ​​کیامسی K7 تبدیل خواهد شد.

5858

دکمه بازگشت به بالا