علم و تکنولوژی

تصاویر | Audi RS7 ماشین شگفت انگیز با قدرت 730 اسب بخار!

آئودی RS7 که به تازگی در بازار برخی از کشورها به بازار عرضه شده ، مدت طولانی است که در اروپا به فروش می رسد. به همین دلیل این خودرو توجه بسیاری از دریلرهای شناخته شده را به خود جلب کرده است. ABT یکی از اولین آداپتورهای جایگزین RS7 در پایان ژانویه است.

آئودی RS7 با تنظیم ABT

RS7-R از یک موتور 4 لیتری 8 سیلندر استفاده می کند که 730 اسب بخار قدرت و 920 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این هیولا که بر روی چرخ آلیاژ 22 اینچی سوار شده است ، دارای سیستم تهویه چهار طرفه است که جایگزین یک Twin-turbo RS7 می شود. بدنه این خودرو نیز دستخوش تغییرات زیادی شده است ، از جمله هاچ بک ، کیسه هوا و بال فیبر کربن در صندوق عقب.

آئودی RS7 با تنظیم ABT

ABT همچنین در محفظه مسافری RS7 تغییراتی ایجاد کرده و فیبر کربن و لوازم جانبی چرمی را نیز به آن افزود. داشبورد دارای شماره 125 حکاکی شده بر روی آن است که نشانگر تولید و تولید محدود RS7-R است. این اتومبیل متعلق به یک راننده مشهور آلمانی به نام دانیل آبت بوده و امضای وی بر روی کنسول میانی آنلاین شده است.

آئودی RS7 با تنظیم ABT

سرعت و شتاب این خودرو توسط دریلرها اطلاع رسانی نشده است ، اما طبق استانداردهای این خودرو ، با 591 اسب بخار قدرت ، شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت معادل 3.6 ثانیه و حداکثر سرعت آن به 305 کیلومتر در ساعت می رسد.

motor1.com

دکمه بازگشت به بالا