عمومی

تصویب لایحه تفویض اختیار به شهردار منتخب کرج

به گزارش تکنونامه از البرز؛ در پایان هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر، آقای عمار ایزدیار با بیان اینکه این جلسه با حضور فرمانده جدید و شهردار منتخب کرج و موضوع اعطای اختیارات به مددکار برگزار شد. شهرداری های مشمول لایحه اضطراری شماره 2.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج افزود: تصویب این لایحه برای ترویج و تسریع در اجرای پروژه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، عمرانی، خدماتی و … به آقای مهرداد کیانی به عنوان سرپرست شهرداری کرج قدرت می دهد. . شهرداری بلافاصله با رای اتفاق نظر شرکت کنندگان به تصویب رسید.

سپس لایحه اصلی قانون مبنی بر اینکه بند 1 آن عملیاتی می شود و معاملات و کنترل های بر اساس بند 1 ماده 31 که شامل خرید، فروش، حراج، حراج، اجاره، اجاره و اجاره اموال منقول و غیرمنقول مازاد بر بودجه مصوب می باشد را تصویب می کند. شهرداری و همچنین مرجع قانونی قانون.

ایزدیار در بخشی دیگر از سخنان خود به تصویب لایحه خوشابی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: برای تسهیل و ارتقای صنعت ساختمان و قانون رشد مسکن، لایحه خوشابی به تصویب شورای اسلامی شهر رسید و در این راستا . شهروندان در صورت اخذ پروانه ساختمانی و پیش پرداخت نقدی از 31 درصد تخفیف در صدور پروانه بهره مند می شوند و شهروندان می توانند تا پایان آذرماه از این تسهیلات بهره مند شوند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: در عین حال مؤدیانی که مالیات را پس از کمیسیون پس از تعیین تکلیف جرایم بر اساس ماده 100 براساس تصویب دستور پرداخت حداکثر ظرف مدت 1 ماه پس از ابلاغ و پرداخت مالیات پرداخت می کنند. مطابق با قطعنامه تنظیم اقساط تعیین تکلیف جرایم ماده 100 با 40 درصد تخفیف برای عوارض پس از ارتکاب انجام می شود و در صورت انجام در ماه دوم تعیین تکلیف جرایم ماده 100 طبق قرارداد اقساطی، صرفاً. هزینه های پس از کمیسیون 30٪ تخفیف دریافت می کند.

رئیس شورای شهر کرج تاکید کرد: موضوع دیگر اموال افراد است که در بحث عمران شهری مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است.

48

ایزدیار به لایحه مصوب کمیته حقوقی و نظارت اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به تعامل و امکان ایجاد شرایط برای دستگاه های خدمات رسان، با احداث ایستگاه پیشگیری از زنگ زدگی در پارک خانواده کرج موافقت شد.

دکمه بازگشت به بالا