عمومی

تعریف ۱۰ کلان پروژه برای ایجاد شهر الگو – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علیرضا زاکانی در نشست فصلی مدیران و افتتاحیه بسته رضایتمندی کارکنان شهرداری، افزود: شعار ما فدای خانواده بزرگ شهرداری و همه با هم برای بزرگان است. ملت ما بیشترین گروه را پرسنل و خانواده های شهرداری می دانیم و در گام بعدی انتظار این است که دست اندرکاران این مجموعه ها به فکر مسکن کارکنان باشند و در سری بعدی ویژگی های متن تهیه مسکن برای کارمندان و ایجاد امنیت شغلی و گسترش این بسته با کارکنان قراردادی ما باید دیده شود؛ 40 هزار نفر از کارگران قراردادی ما نیازمند کمک هستند و در کنار آن در حال خدمت رسانی به مردم تهران هستیم. آنها را می بینیم که چگونه دهان گیر وضعیت را ارائه می کند و توجهی به او نمی شود

وی ادامه داد: تا 12 بهمن هر شنبه شنبه امید و کرامت داریم و از 12 بهمن به برکت امام (ره) تا عید هر روز برنامه های مختلفی رونمایی و راه اندازی می شود.

شهردار پایتخت با بیان اینکه بیش از 12 هفته از شنبه امید و سربلندی را پشت سر گذاشتیم، گفت: روز دوشنبه نوبت خدمت را انجام می دهیم و در آنجا خدمات رسانی کامل خواهیم داشت.

وی افزود: در روز چهارشنبه اتحاد و همبستگی نیز رونمایی های مکرری برای خانواده بزرگ شهرداری داریم که به این نکته توجه داشته باشند که بتوانیم در محیط کاری پرنشاط و شاد در مهربانی و نشاط در خدمت مردم باشیم. محیط خانواده.”

زاکانی با بیان اینکه امیدواریم امروز بتوانیم لبخند بر لبان مردم و خانواده بزرگ شهرداری بنشانیم و راه امید، رشد و تعالی را فراهم کنیم، ادامه داد: در مجموعه مدیریت شهری با وعده ها و شعارها و . پایه محکمی که کنگره ششم بیان کرد، تلاش و فعالیت کردیم. اساس تفاوت با گذشته، نوع جهت و مسیری است که قرار گرفته ایم. برای این منظور، مبنای اعتقادی داریم که از دیدگاه صحیح انسان و در مورد جایگاه انسان در دیدگاه ما، یعنی در مکتب امام (ره) و از دیدگاه و درستی امام راحل، ناشی می شود. دیدن.

وی با اشاره به اینکه 12 راه را در نظر گرفته ایم و بر اساس 12 شاخص، 4 انتقال را در نظر گرفته ایم، خاطرنشان کرد: ابتدا تحول باید مدل مدیریت شهری و پروژه ارتقای مدیریت شهری را به ما بدهد. فقط موسسات خدمات اجتماعی و در قالب این ابر پروژه 8 پروژه بزرگ شناسایی شده است. علاوه بر این مدیر مهمترین نقش را در این انتقال دارد و باید دست به دست هم دهیم تا مدیریت شهری نمونه داشته باشیم.

شهردار تهران تحول نرم افزاری و روحی را دومین تحول دانست و گفت: تهران مشکلات انباشته ای دارد اما می تواند این تنش را حل کند. دگرگونی ذهن و روح شهر تحولی است که مدت هاست مورد غفلت قرار گرفته است، بنابراین وقتی نگاه به معضل ناشی از آن تغییر سبک زندگی و شهروند نمونه بودن است، پروژه اصلی آن ساماندهی مشارکت های مردمی در طول مسیر است. محور از. نخبگان در مدیریت شهری

وی با اشاره به اعتراضات و اغتشاشات در گذشته در کشور افزود: گرچه عده ای توطئه و خیانت دشمن را بازی کرده اند، اما در برخی موارد این به خاطر سختی و ناامیدی است و ما وظیفه داریم گره ها را حل کنیم. در زندگیهایشان. هیچ سازمانی مثل شهرداری نیست که بتواند لبخند بر لبان مردم بیافریند و ما در همه عرصه ها خط اول هستیم و باید به سمتی برویم که مردم بتوانند امید و آرزو و سربلندی خود را بسازند و ما بهتر عمل کنیم. از این بنابراین 10 پروژه بزرگ در این تحول هدف گذاری شده است.

آقای زاکانی گفت: تبدیل به سخت افزار سومین تبدیل با محوریت مردم و خدمت به بشریت شهر است که به ما مربوط می شود، گفت: این ابر پروژه تبدیل نوسازی شهر در حمل و نقل عمومی است. مسیر باید به شهر نمونه منتهی شود که این موضوع هدف سال 1410 است. نارضایتی مردم از ترافیک و آلودگی هوا و وضعیت نامناسب مسکن و کمبود مسکن را می توان در طرح جدید بخشداری حل کرد و در این انتقال، در این 10 پروژه بزرگ شناسایی شده است و در این راستا منطقه 18 و 7 منطقه 18 و 7 هستند. مناطق. رهبر؛ برای 2800 خیابان شهید بهشتی منطقه 7 گذشته گزینه ها و طرح های جایگزین ارائه شده است و این نوسازی شهری باید چهره مناطق مختلف ما را تغییر دهد تا دیگر بی عدالتی در منطقه 22 که جدید است نباشد. ساخت و ساز باید به توزیع سرانه توجه کنیم.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: آخرین تغییر تغییر است از نظر فن آوری و دانش بنیان است و قویاً به فناوری می اندیشیم تا پاسخ واقعی به نیازهای شهروندان بدهیم، گفت: پروژه اصلی آن توسعه خدمات و پیشرفت شهر در امتداد محور شهروندان بر اساس نوآوری است. تبدیل به؛ ما نباید به خدمات معمول خود بسنده کنیم و باید این خدمات را به میزان قابل توجهی ارتقا دهیم و فناوری می تواند به این سمت حرکت کند. در این توسعه 8 پروژه بزرگ را شناسایی کرده ایم.

قبلا اشاره کرد نویسنده برنامه چهارم را روز گذشته به شورا دادیم که نزدیک به 3 ماه است که تدوین شده است، گفت: این طرح با توجه به توصیه های شورا بازنگری و اصلاح می شود و امیدواریم بتوانیم برنامه 1402 خود را ارائه کنیم. توانایی مکنون در شهرداری و شورا از آنچه امروز در خدمت مردم است برتر است و ما باید این توانایی بالقوه را بشناسیم پس وظیفه خود را در مسیر مشارکت قرار دادیم.

زاکانی با بیان اینکه امیدواریم گام بزرگتری برداریم، افزود: همه پروژه های بزرگ در شهر فعال شده است اما مهم این است که دور هم جمع شویم و تحول را از خودمان و از شهرداری شروع کنیم و به مناطق مختلف سرایت کنیم. . زندگی میکروب ها را پخش کنید ببخشید و تلاش کنید تا شهر را متحول کنید و از همه امکانات نهایت استفاده را ببرید.

شهردار تهران در پایان خاطرنشان کرد: در جامعه ما زخم، بی عدالتی و بی احترامی به ارباب رجوع وجود دارد، اما باید با توکل به خدا و ادامه مسیر مشکل را یکی یکی حل کنیم، لذا برکات الهی جاری است. ما بر این اساس هفته گذشته درک بزرگ 42 هزار میلیاردی را جمع بندی کردیم و امیدواریم نور به چشم مردم برسد.

دکمه بازگشت به بالا