عمومی

تلاش دکتر طهرانچی برای ارتقای جایگاه علمی و پژوهشی کم‌نظیر است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، سارا فلاحی در جلسه شورای اسلامی واحد آزاد استان ایلام اظهار کرد: دکتر طهرانچی در شرایط نابسامانی اقتصادی جهانی به مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در حوزه کارکنان پرداخته است. و اساتید، ارتقای سطح علمی، آموزشی و پژوهشی آن بی نظیر و تحسین برانگیز است.

وی افزود: وزارت علوم در گذشته دانشگاه آزاد اسلامی را تحقیر کرده و خوشحال است که در مورد مصوبات حوزه و جایگاه های بالای آن بحث کند. بعضاً مشاهده می شود که در سال های اخیر به برخی از دانشگاه های غیرانتفاعی بدون یک دانشکده فوق لیسانس اعطا می شود در حالی که دانشگاه آزاد اسلامی با هزاران دانشکده مردود بوده و این دیدگاه رد شده است. که باید تغییر کند. مجلس و دولت باید به دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک نهاد نوظهور انقلاب توجه ویژه داشته باشند. تقاضا برای کالج های رایگان درست است، و در حالی که برخی از کالج ها دانشکده های کامل ندارند. اما به آنها یک نظم عمومی بدهید. بنابراین نگرش این دانشگاه باید تغییر کند و کارکنان و اساتید از طریق قانون خواستار این تغییر شوند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آزاد با بیان اینکه توهین های دانشگاه آزاد غیرقابل قبول است، گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی انواع خدمات ملی به جامعه علمی و دانشگاه ارائه می شود، این مکان بخار شده است. . از ارکان توسعه علمی کشورهای جهان، دانشکده ملی انتظارات خدمات؛ اما زمانی که باید به دانشگاه خدمات داده می شد، به عنوان یک نهاد منطقه ای در نظر گرفته شد. باید از ظرفیت عظیم علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای ارائه طرح به مجلس و طراحی طرح توسط نمایندگان استفاده کرد.

فلاحی با توجه به توان علمی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در تدوین طرح شورا و بررسی لایحه قانون دولت در مجلس و اعلام آمادگی برای پذیرش علم از نخبگان دانشگاه کمک و مشاوره گرفت. و کمک های فکری این جامعه بزرگ نخبگان.

افزایش حقوق معلمان و کارکنان در سال جاری مهم است

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام: تشکیلات دانشگاه ملی، گام دوم دانشگاه است، تاریخ دانشگاه را متحول کنید و برگزاری چنین رویدادهایی موجب رشد استعدادهای ناب خواهد شد. . از جوانان ایرانی.»

بهروز ناصری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد واحدهای دانشگاهی در مناطق محروم و دورافتاده سهم بسزایی در توسعه عدالت آموزشی داشته است و امروز با دکتر طهرانی این دانشگاه به دانشگاه تبدیل شده است. .

وی افزود که افزایش حقوق کارمندان ملکی با افزایش حقوق سایر نهادها و ادارات همتراز بوده و تا کنون وضعیت معیشتی کارمندان دولت مورد توجه قرار گرفته است. “

به گزارش آنا، سارا فلاحی نماینده ایلام از اعضای تمام وقت هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام است و پس از این دیدار از بخش های مختلف دانشکده بازدید و با کارکنان این دانشکده دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام/4121/

دکمه بازگشت به بالا