علم و تکنولوژی

تنها مدرک معتبر واکسیناسیون ایران، کارت دیجیتال صادرشده از سوی وزارت بهداشت است

به گزارش شفاف و بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت ، پیام کوتاه دکتر علی شریفی زرچی به شهرام آدم نژاد ، معاون وزیر راه و ترابری و توسعه شهرک ارسال شد و گفت: عین اللهی ، وزیر بهداشت ، آموزش پزشکی و پزشکی ، به ما یادآوری می کند که همان سند مبداء واکسن ایران واکسن دیجیتال صادر شده توسط وزارتخانه است که از طریق وب سایت sal salamat.gov.ir صادر شده است.

لازم به ذکر است که برای تعیین اعتبار کارت واکسن دیجیتال انگلیسی (برای مسافران خارج از کشور) ، کافی است بارکد دو بعدی (QR-Code) روی کارت را با تلفن همراه اسکن کنید.

اگر کارت اصلی باشد ، صفحه با آدرس https://vaccinecard.health.gov.ir باز می شود که تصویر دقیق کارت دیجیتال شخص را نشان می دهد.

لطفاً موارد فوق را برای منعکس کننده همه آژانس های مسافرتی ، خطوط هوایی داخلی و بین المللی مستقر در کشور و سایر شرکت های مربوطه درگیر سفارش دهید.

شایسته است مشتریان این شرکتها را به گونه ای مطلع کنیم که حداقل دو هفته قبل از عزیمت ، کارت واکسیناسیون دیجیتالی تهیه کنند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی ، فرم اعلامیه اشتباه روی کارت واکسن را طی کنند. (موجود در همان سیستم (salamat.gov.ir) لطفاً دنبال کنید. “

دکمه بازگشت به بالا